صفحه اصلی>

تور نوروز 1403

تور مدنظرتان را براحتی رزرو کنید.

پارادیس سیر امسال برای تور نوروز 1403، پکیج های ویژه ای را ترتیب داده است تا شما مسافران عزیز به همراه خانواده خود سفر لذت بخشی را تجربه نمایید. در تور عید 1403 ما می خواهیم تعطیلات رویایی را به سراسر جهان برای شما رقم بزنیم. پس اگر قصد خرید بلیط تور نوروز 1403 را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله مثل همیشه ما همراه شما هستیم تا مقصد نهایی خود را پیدا کنید.

 

خرید بلیط نوروز 1403 


کمتر از 5 ماه تا نوروز 1403 باقیست. شما قبل از خرید بلیط نوروز 1403 باید مقصد خود را انتخاب نمایید. برای سفر به کشورهای آسیای شرقی شما انتخاب‌های زیادی خواهید داشت. مثل سفر به کشور زیبای تایلند، مالزی، سریلانکا، ژاپن از سری گزینه‌های شما خواهد بود.

تور تایلند نوروز 1403

یکی از کشور های زیبایی که شما می توانید به همراه خانواده خود برای سفر تعطیلات نوروزی بروید شهر رویایی تایلند است. اگر شما هم به دنبال خرید تور نوروز 1403 هستید، برای سفر نوروزی به تایلند در ابتدا باید تصمیم بگیرید به کدام شهر و جزیره تایلند قصد سفر دارید.

همچنین شما باید در ابتدا انتخاب نمایید که به دنبال تور ترکیبی نوروز 1403 هستید یا تنها قصد دارید به یک شهر از کشور تایلند سفر نمایید. اگر شما قصد دارید که به سراغ این مدل از تور‌ها بروید، این شانس را دارید تا در تعطیلات عید خود از یک یا چند شهر و جزیره رویایی تایلند دیدن نمایید. 

برای سفر به کشور تایلند شما می توانید یکی از پکیج های زیر را تهیه نمایید. برای اطلاع از قیمت تور تایلند نوروز 1403 بر روی هر کدام از گزینه ها کلیک نمایید.

 

قیمت تور نوروز 1403

بعد از آنکه مشخص کردید که قصد دارید در نوروز 1403 به کدام کشور آسیا و یا اروپایی سفر کنید، بهتر است قبل از اطلاع از قیمت تور نوروز 1403 به سراغ انتخاب ایرلاین و هتل خود بروید. این دو گزینه تاثیر بسیار زیادی را در قیمت تور شما دارد. ایرلاین‌هایی که ما با آن کار میکنیم سلام ایر و فلای دبی است که شرکت هواپیمایی عربی می‌باشند. 

 

تور سریلانکا در نوروز 1403


از دیگر کشوری که شما می توانید به آنجا سفر کنید کشور سریلانکا می باشد. سریلانکا یک کشور در آسیای جنوبی می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می نماید. شما با خرید بلیط تور نوروز 1403 می توانید کشور سریلانکا را در بین گزینه های خود برای سفر قرار دهید. برای سفر نوروزی به سریلانکا نیز شما باید تصمیم بگیرید که به کدام شهر این کشور زیبا قصد سفر دارید. پارادیس سیر تور 1403 برای کشور سریلانکا نیز دارد. برا اطلاع از قیمت تور سریلانکا 1403 می توانید بر روی گزینه های آن کلیک نمایید. 


تور مالدیو نوروز 1403


کشور مالدیو یکی از انتخاب هایی است که بسیاری از افراد که به دنبال خرید بلیط تور خارجی نوروز 1403 را دارد جزو پیشنهاد های خود قرار می دهند. این کشور در اقیانوس هند قرار دارد و جزو کوچکترین کشور های مسلمان نشین می باشد. طبیعت بسیار زیبا به همراه درختان گرمسیری این کشور کوچک آسیایی همواره گردشگران زیادی را در نزدیکی تور عید 1403 به سوی خود جذب می کند. مساحت این کشور تنها 289 کیلومتر مربع است و تنها 427000 نفر جمعیت دارد. و جزو کم جمعین ترین کشور های آسیایی به شمار می رود. شما برای اطلاع از قیمت تور مالدیو 1403 بر روی هر پکیج کلیک نمایید.

 

 

ممنون که تا انتها همراه ما بودید. در این مقاله ما متوجه شدیم که برای تور نوروز 1403 در گام اول باید، تصمیم بگیریم به کدام قاره قصد سفر دارید. بعد از آنکه فهمیدید میخواهید به آسیای شرقی سفر داشته باشید با ببینید که کدام کشور مدنظر است. تور تایلند میخواهید یا تور سریلانکا یا ملدیو . سپس انتخاب میکنید کدام شهر قصد دارید تا تعطیلات نوروزی را در آنجا بگذرانید. در انتها بعد از طی کردن تمامی این مراحل، وارد گام بعد یعنی خرید بلیط تور نوروز میشوید. برای اطلاع از قیمت تور نوروز بدانید که هتل و انتخاب پرواز و ایرلاین تاثیر به سزایی در هزینه سفر نوروزی شما خواهد داشت.
 

مراحل رزرو تور
تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرار داد و هزینه نور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی 24 ساعته تا پایان سفر
سوالات متداول
منوی سایت