تور مدنظرتان را براحتی رزرو کنید.

سریلانکا در جنوب شرقی هند قرار دارد. کشوری با جمعیتی بالغ بر ۶۵۰۰۰ نفر بزرگترین جزیره اقیانوس هند می باشد. این کشور دارای آب و هوایی بارانی و مرطوب است . دمای هوا در طول سال تقریبا ثابت است و تغییر نمی کند. سریلانکا را با سنگ های قیمتی اش میشناسند. تاریخ ۳ هزار ساله و همچنین طبیعت زیبا ، پارک ملی و مناظر جذاب گردشگری از خصوصیات این جزیره می باشد. از محصولات کشاورزی و معروف این جزیره  می توان چای سیلان را نام برد. چای سیلان که شهره جهانی دارد از مهمترین محصول صادراتی این جزیره محسوب می شود.

بنتوتا

شهر ساحلی بنتوتا از شهرهای گردشگری سریلانکا محسوب می شود.برای رفتن به بنتوتا از کلمبو می توانید از وسایل نقلی مانند ماشین و قطار استفاده کرده و به سمت جنوب سریلانکا سفر کنید.. سفری در دل کوه های بلند و جنگل های انبوه با حیات وحش جذاب و دیدنی که میتواند برای شما بهترین خاطرات را رقم بزند. این  شهر خود دارای فرودگاه می باشد و شما می توانید با استفاده از هواپیما به این شهر سفر کنید . در بنتوتا طبیعت بصورت بکر و دست نخورده باقی مانده است. شما میتوانید در این شهر هم رودخانه و هم دریا را کنار هم ببینید. از محصولات کشاورزی این شهر میتوان به دارچین اشاره کرد. نام این شهر از یک داستان افسانه ای گرفته شده که ادعا می کند یک دیو بر بنتوتا حاکم بوده است. این شهر دارای جاذبه های توریستی زیادی می باشد.ورزش های آبی ، پوشش گیاهی متنوع ، حیات وحش دیدنی و… همه از جاذبه های گردشگری این شهر بشمار می آید.شهر بنتوتا دارای بهترین و زیبا ترین هتل ها می باشد و شما می توانید در این هتل ها اقامتی به یاد ماندنی داشته باشید. اگر به دنبال درمان سنتی می گردید بنتوتا بهترین مکان برای ارائه درمان های سنتی می باشد. درمان آیروودا یکی از درمان های سنتی و پرطرفدار بنتوتا می باشد .

کندی(KANDY)

یکی دیگر از شهرهای بزرگ سریلانکا کندی می باشد.شهری که در گذشته پایتخت بزرگ سریلانکا بوده است. این شهر که در میان فلات کندی واقع شده است دارای آب و هوای گرمسیری می باشد. شهری با پوشش گیاهی متنوع و رشته کوه های زیبا و طبیعتی بکر. در این شهر مزارع چای به وفور یافت می شود.شهر کندی که در استان مرکزی سریلانکا واقع شده است محل معبد دندان می باشد. از شهر های مهم مذهبی و ادرای سریلانکا می توان به کندی اشاره کرد. در مذهب بودا این شهر از قداست خاصی برخوردار است.مراسمات مذهبی زیبایی در این شهر برگزار می شود. در این مراسمات فیل های تزئین شده با پارچه های مخصوص و سوار هایی که با در دست داشتن در بین خیابان های شهر حرکت کرده و با پخش کردن نذورات بین مردم به سمت معبد دندان حرکت میکنند.یکی از این جشنواره ها که هر ساله در کندی برگزار میشود اسالا پراهرا نام دارد.

 

مراحل رزرو تور
تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرار داد و هزینه نور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی 24 ساعته تا پایان سفر
سوالات متداول
منوی سایت