تور مدنظرتان را براحتی رزرو کنید.

برای سفر 10 روزه به تایلند حاضری؟ پس بزن بریم. اگر میخوای شهر زیبای تایلندی  یعنی پوکت را همراه با شهر گناه ببینی پس تور پوکت پاتایا مناسب شماست. در این سفر شما 6 شب را در شهر رویایی پوکت خواهید ماند و سپس 4 شب هم به اقامت در پاتایا خواهید ماند.

این تور ترکیبی در روز دوشنبه از تهران به سمت مسقط عمان سفر خواهد کرد، بعد از توقفی کوتاه از مسقط به سمت پوکت خواهید رفت. بعد از 10شب و 11 روز اقامت، در روز جمعه از بانکوک به سمت مسقط و مجدد بعد از توقف از مسقط به سمت تهران سفر خواهید داشت. 

در این تور شما با ایرلاین سلام ایر عمان پرواز خواهید داشت و در طول پرواز رفت و برگشت با کترینگ گرم و سرد رایگان پذیرایی خواهید شد. البته که یکی از جذابیت‌های این تور اضافه کردن کترینگ رایگان در تمام طول پرواز است. همچنین در این پکیج ترانسفر فرودگاهی خواهید داشت و همچنین در تورهای بین شهری نیز ترانسفر همراه شما خواهد بود.

 

قیمت تور پوکت پاتایا

یکی از مهم‌ترین پارامترهایی که در سفر پوکت پاتایا روی قیمت تور تاثیر میگذارد، انتخاب هتل در شهر پوکت و انتخاب هتل در شهر پاتایا می‌باشد. از نکاتی که  باید در انتخاب هتل در نظر بگیرید این است که هر چه هتل به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد شد. پس در انتخاب هتل به این موضوع حتما دقت کنید.

 

خرید تور پوکت پاتایا

اگر قصد خرید تور پوکت پاتایا دارید، حتما حداقل یکماه قبل از تاریخ تور اقدام به خرید کنید و مدارک لازم برای اقدام ویزا تایلند را بفرستید.

مراحل رزرو تور
تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرار داد و هزینه نور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی 24 ساعته تا پایان سفر
سوالات متداول
منوی سایت