کو سامویی

کو سامویی چهارمین جزیره بزرگ تایلند است . این جزیره زیبا با داشتن جاذبه های طبیعی و گردشگری به یکی از مقاصد توریستی تبدیل شده است. جزیره ای رویایی که گردشگران تور تایلند آن را برای گذراندن تعطیلات و اقامت انتخاب می کنند.

سامویی با مساحتی بالغ بر 247 کیلومتر مربع  در خلیج تالنددر محاصره جزیره هایی مانند کوفنگان و کوتائو قرار گرفته است. جزیره سامویی به داشتن ساحل با شن های نرم و سفید ، دریا با آب زلال و تمیز ، غذاهای دریایی لذیذ و زندگی شبانه معروف است.مسافران تور سامویی در این جزیره ترجیح می دهند که تمام روز را به آب تنی و گرفتن حمام آفتاب بگذرانند. اما فعالیت و سرگرمی این جزیره به اینجا ختم نمی شود شریجه در آب ، موج سواری ، رانندگی ، قایق سواری ، سفر به سخره های آبی بلند و پوشیده شده از درخچه و والیبال ساحلی  از دیگر سرگرمی های این جزیره  می باشد.

 

جاذبه های سامویی

مسافران و گردشگران تور سامویی با اجاره کردن اتوموبیل می توانند در جاده ی دایره ای شکل این جزره که دورتا دور جزیره کشیده شده است و طول آن 50 کیلومتر می باشد رانندگی کرده و علاوه بر دیدن جاذبه های سامویی سایر جزایری که در اطراف سامویی قرار دارند را تماشا کنند.

این جاده از روستاهای سامویی که در آن مردم به ماهیگیری مشغولند تا آبشارها ، گذرگاه سامویی و از کنار درختان نارگیل عبور می کند.در اطراف جاده سرگرمی و جاذبه های متنوعی وجود دارد که میتوان به مرکز آموزش میمون ها ، دیدن مار ، جنگل پروانه و چشمه های آب معدنی اشاره کرد.

پارک ملی Mu Ku Angthong

اکثر مسافران تور سامویی در این جزیره به مدت یک یا نهایتا دو هفته اقامت دارند. بعد از آن سفری به پارک ملی  Mu Ku Angthong دارند. این پارک دارای آبی زمردی و زلال است که به بهشت استوایی معروف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *