کشته و مجروح شدن 10 توریست در ترکیه

لذت و هیجان بالن سواری بر فراز کاپادوکیا یکی از خاص ترین قسمت های سفر به ترکیه است .  شما همچنین می توانید در این سفر ترکیه بر فراز آسمان کاپاوکیا به همراه کبوتران نظاره گر کلیسا های مجلل و ستون های دودکش های پریان که در اشکال اهرام ، مخروط ها و قارچ ها و کلاه های مختلف می باشند ، نیز باشید و لحظات خوشی را از تور ترکیه بخاطر بسپارید.

اما در این پست به موضوع خبری کشته و مجروح شدن 10 توریست در ترکیه در حین بالن سواری می پردازیم.به ادامه مطلب بروید.

کشته و مجروح شدن 10 توریست در ترکیه

این مطلب به توضیح خبری درباره کشته و مجروح شدن 10 توریست در ترکیه می پردازد که این توریست ها در حین بالن سواری بودند و مجروح شدند.

یک توریست در روستای گوورسینلیک استان کاپادوچیای ترکیه در حادثه سقوط بالن کشته شد. این گروه 10 نفره که تابعیت چینی و مالزیایی داشته اند در این حادثه مجروح شدند.

در پی کشته و مجروح شدن 10 توریست در ترکیه، اعمال قانونی انجام شده و به شناسایی توریست کشته شده پرداختند.
توریست کشته شده توسط پزشکی قانونی ترکیه شناسایی شده و نامش تانگ ایی سوون است . همچنین حال 2 تن از گردشگران مالزیایی وخیم گزارش شده است.

رسیدگی در مورد علت اصلی سقوط بالن با ارسال نیروهای امدادگر و امنینی در دست اقدام است .حوادث مشابه این در سالهای 2009 و 2013 نیز اتفاق افتاد. به گزارش یک منبع خبری در ترکیه , 2 گردشگر انگلیسی در جریان سقوط بالن در کاپادوکیا کشته شدند. همچنین 3 توریست برزیلی نیز در سال گذشته قربانی این حادثه شدند.
در سالهای اخیر این محل در ترکیه تبدیل به یک مرکز برای جذب گردشگران خارجی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *