جاذبه های گردشگری تور ترکیه

کارهایی که در کوش آداسی باید انجام بدید!

جوانان و یا حتی سنین دیگری مختلف دیگری که با تور کوش آداسی قدم در خاک این شهر می گذارند، بعد از مسئله اقامت و دیدنی های آن، به دنبال تفریحی هستند که به بهانه آن ها به بیرون بزنند و لذت چند روز اقامتشان را در این مدت ببرند. اما اولین سوالی که برایشان پیش می آید، این است که ” حالا در کوش آداسی چیکار کنیم؟ ” یا اینکه ” در کوش آداسی جا بریم؟ “، از این قبیل سوالات که برای همه پیش می آید و جالب است که همین سوالات ساده به مسئله ای بزرگ و پیچیده تبدیل می شوند، زیرا همین گردشگر درگیر این می شود که با تعاریفی که از هر مکان شنیده است، کدام یک بهتر است! یا اینکه انتخاب درستی داشته است. اما ما خیال شما را راحت می کنیم، تنها با تجربه چند تفریح به نظر ساده در کوش آداسی.

کارهایی که در کوش آداسی باید انجام بدید!

اولین تفریح پیشنهادی ما تورهای قایق سواری و غواصی است :

از بندر کوش آداسی هر روز صبح قایق های تفریحی مسافران را به گردشی چند ساعته در خلیج های زیبای اطراف می برند. همچنین مراکز زیاد غواصی وجود دارد که با امکانات بسیار عالی و آموزش های کوتاه و بلندمدت می باشد، و گردشگران مشتاق را به سفرهای زیر آبی می برد. این تجربه بی نظیر با دیدن دنیای زیبای زیر آب های دریای مدیترانه تکمیل می شود.

دومین پیشنهاد طلایی ما بازار محلی شهر است :

سه بازار محلی در کوش آداسی برگزار می شود، بازارهای روزهای سه شنبه و جمعه که به میوه و سبزیجات محدود می شود و چهارشنبه بازار که در نزدیکی ایستگاه مینی بوس مرکز شهر است و می توانید انواع پوشاک از جمله اصل و تقلبی را در اینجا پیدا کنید. لوازم خانگی، آرایشی و کیف و کفش هم در این بازار دیده می شوند. این تفریحات را تا می توانید در اولویت لیستتان قرار دهید. قول می دهیم که پشیمان نمی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *