تور تایلند علاوه بر اینکه شما را جاهای دیدنی و گردشگری می برد، یکسری تجارب به یاد ماندنی هم براتون پیشنهاد می دهد!

تور تایلند با برنامه ای که ترتیب دیده به ترتیب می خواهیم این کارها را انجام بدهیم و تا تجربه اش نکرده ایم از تایلند بیرون نمی زنیم. در زیر این کارها را برایتان لیست کردیم.

1.از نارگیل ها بنوشید

در تور تایلند از کنار سطل ها دور شوید و سطل ها زمین بگذارید. حالا وقت اینست که یک چیز یکم عجیب را تجربه کنید. فقط زیر نور خورشید بنشینید و استراحت کنید و از نارگیل ها بنوشید که مثل اینست که دارید یک لیوان نوشیدنی فانتا می خورید. هم خنک است و هم تازه، آبمیوه نارگیل هم ارزان است و هم آنقدر خوشمزه که شما را خوشحال می کند.

تور تایلند و کارهایی که باید انجام دهید

2.حالا در جزیره پنگان به تماشای غروب خوشید بنشینید

تایلند سواحل بسیار زیبایی دارد و این گارانتی را به شما می دهیم که غروب خورشیدی بسیار دیدنی خواهید دید که شاید تا بحال ندیده باشید. اما از همه زیباتر و جذابتر طلوع خورشید است که حرف ندارد. آب های شفاف و روشن و نیز خلیج خیره کننده که بهترین لحظات بعد از بیدار شدن را برای شما می سازند و بهترین روزهای تعطیلات را.

3.حالا نوبت به میلک شیک می رسد که بنوشید

توت فرنگی، موز، و نیز میلک شیک ها و اسموتی های دیگر که در هر منویی در تایلند می باشد. ولی کیه که شکایت کنه؟ سوالی که ما از خودمان می پرسیم. در آن هوای بسیار گرم خیلی می چسبد که بهترین استفاده از میوه های تازه را برد مخصوصا اگر هزینه اش فقط یک چند تا بات باشد.

4.شنا زیر آب های جزیره فی فی

وقتی که یک نوع فعالیت و سرگرمی هست که آب داخل دهان است و نی جلوی چشم پس اسنورکلینگ یا همین شنا زیر آب خیلی می چسبد و یک عالمه شادی و خوشحالی به شما می دهد. یک قایق محلی هم بگیرید تا دوری روی آب های فی فی بزنید و چند تا از مرجان های داخل آب را هم می توانید بگیرید. فقط مراقب کوسه ها باشید.

5.حالا نوبت به ماساژ تایلندی می رسد

سکته مغزی و قلبی و غیره را همه را فراموش کنید؛ آن هم با یک ماساژ سوئدی و کش و قوس ها، فشارها و به طور کلی حرکاتی که خانم های تایلندی برای ماساژ انجام می دهند و شما را به یک آرامش بی نظیر می رسانند. بعد از چند روز که این طرف و آن طرف گشته اید و این کوله پشتی پشت شما بوده نیاز به چنین ماساژی برای راحت شدن از دست کمردردها و غیره دارید. پس بدنتان را به زیر دستان زبردست تایلندی ها بسپارید که ناراحتی و درد را از بدنتان به دور می کنند.

6.یک پیشنهاد عالی : کلاس های تای چی در جزیره تائو

به شما یک حس ذن در این جزیره گرمسیری می دهیم که یک تجربه ایست بسیار خوب برای ذهن و بدن در صورتنی که بتوانید هنرهای رزمی را به خوبی انجام دهید و از پسش بربیایید.

7.نوبت به یک قایق سواری در جنگل ها می رسد که با قایق های چوبی بامبو می رویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *