چقدر سوغاتی های آنتالیا را می شناسید؟

چقدر سوغاتی های آنتالیا را می شناسید؟

تور آنتالیا از جمله تورهایی است که هتل های زیبا را شامل می شود، هتل هایی با امکانات مجهز که گردشگران می توانند با اقامت در آن ها برای خود و خانواده شان لحظاتی شاد و به یاد ماندنی را رقم بزنند. در چنین شهر ساحلی زیبایی که دارای شگفتی های فراوانی می باشد، و نیز صخره های سنگی و خلیج های کوچکی که در خود جای داده است، باعث شده است زیبایی شهر دو چندا شده و به شهری توریستی و پر بازدید تبدیل شود.

 چقدر سوغاتی های آنتالیا را می شناسید؟

از نمون سوغاتی های این شهر، مناظری است که می توان در کنار آن ها تصاویری زیبا گرفت و به یادگار با خود به همراه داشت و یا کارت پستال هایی از مناطق دیدنی آن که می توان برای دوستان ارسال کرد. و اما درباره موقعیت آب و هواییش باید عارض شد که به طوری است که در 300 روز از سال هوا آفتابی می باشد و می توان به تفریحاتی از جمله موج سواری، اسکی روی آب، قایقرانی، کوهنوردی و غیره پرداخت. در فصل تابستان دمای هوا بین 35 الی 45 درجه سانتی گراد و رطوبت آن بین 65 الی 85 درصد می باشد و این آب و هوا اکثر توریست ها را به سواحل و پلاژهای زیبای آنتالیا می کشاند؛ پس فرصتی است تا از کنار ساحل یادگاری هایی غیر از عکس را به همراه خود برد.

برای تهیه سوغاتی از بازارهای آن شروع کنید و بازديد از بازار اصلی شهر را در اولویت قرار دهید. اين بازار سر پوشيده می باشد و شامل محصولات متنوعی است که از جمله آن ها به صنايع دستی، انواع جواهر آلات، خوراک های ترکی، سوغاتی های ويژه ترکيه مثل حلوا، باقلوا، چای سيب، شيره کاج، ادويه جات و غیره می توان اشاره کرد. همچنين می توانيد بسياری از فروشگاه های کفش و البسه، کالاهای چرمی ترکيه را یافته و دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.