چقدر رستوران های کوش آداسی را می شناسید؟

با تور کوش آداسی سفری به ترکیه داشته باشید و تجربه ای فراموش نشدنی را برای خود و خانواده خود بسازید. سفری خاطره ساز با تور کوش آداسی، از طریق آژانس هواپیمایی پارادیس سیر پارسیان که بهترین ها را برای شما فراهم می کند. غذاهای ترکی این منطقه را هم فراموش نکنید. غذاهایی دلپذیر که از دور برای شما و گردشگران چشمک می زنند و این است که به سمتشان کشیده می شوید.

چقدر رستوران های کوش آداسی را می شناسید؟

لیستی از بهترین های کوش آداسی را برایتان آورده ایم که مطمئنا آن ها را تجربه خواهید کرد :

رستوران Degirmen:

منطقه ای که رستوران Degirmen قرار گرفته است، رستوران های دیگر هم دیده می شود. پارکی طبیعی هم به نام Degirmen در خارج از شهر دیده می شود، که در جاده Dileki Mili Parki واقع شده است. خصیصه های دیگری که باعث می شود این رستوران را انتخاب کنید، زیبایی های طبیعی، باغ سبز و استخر بزرگی است که پر از مرغابی و اردک می باشد و این گونه است که اولویت شما در انتخاب می شود.

رستوران Captains place:

رستورانی با محیطی آرام و ساکت، رمانتیک و راحت که برای شما آماده شده است.

رستوران Lezzet 2: Pizza & Pide:

به دنبال پیتزایی خوشمزه هستید که دارای طعمی یکتا و بی نظیر باشد، رستوران Lezzet 2: Pizza & Pide را انتخاب کنید. رستورانی که نه تنها مشتری هایش مردم همان منطقه می باشند و عاشق غذاهایش هستند، نیز شما هم عاشق غذاهای آن خواهید شد. 

رستوران Planet Yucca:

با یک بار غذا خوردن در رستوران Planet Yucca حتما برای بار دوم هم که شده به رستوران سر خواهید زد.

رستوران Kalyon:

رستوران Kalyon، فاصله کوتاهی با دریا دارد، و مکانی لذت بخش و مفرح برای خوردن به شمار می رود؛ اشتهایتان دوبرابر می شود، و نگران برخورد کارکنان نباشید، آن ها بسیار مهربان هستند و پیشنهادی ویژه برای شما داریم و آن پیتزای دو نفره است.

رستوران سيکرت گاردن:

رستوران سيکرت گاردن که به معنی باغ مخفی است در انتهای شهر قرار گرفته است و چشم اندازی بی نظیر دارد که مشرف به گردشگاه ساحلی است. با صرف غذا در رستورانی شیک، برای خود و خانواده تان خاطره ای شیرین را بسازید و از انواع غذاهای دريايی و خوراک‌ های ماهی در باغ مخفی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *