حمل و نقل عمومی در کوش آداسی

چقدر درباره کوش آداسی می دانید؟!

هر مسافری که تجربه سفر با تور کوش آداسی را در کارنامه زندگی اش داشته است، حتما برایتان باید تعریف کرده باشد که ساختار این شهر به چه گونه ای است و اینکه در سفر با تور کوش آداسی جذاب ترین نقطه آن کجا می باشد یا حتی درباره حمل و نقل در این شهر به شما توضیحی داده که حواستان به هزینه هایی که می کنید باشد و یک وقت سرتان در این قضایا کلاه نرود. ما هم به گفته بسیاری از آن دوستان برای شما توضیحی مختصر درباره ساختار شهر و نیز کرایه های تاکسی را در این شهر به شما می دهیم.

ساختار کوش آداسی

باقی مانده خانه های قدیمی در نزدیکی ساحل به رستوران ها و کافه هایی تبدیل شده اند که بیان گر ساختار قدیمی شهر هستند و تپه پشت سر آن ها با هتل های بزرگ و بلوک های آپارتمان نماینگر ساخت و ساز دهه 80 میلادی تا کنون است.

حمل و نقل عمومی در کوش آداسی

حمل و نقل عمومی کوش آداسی

نزدیک ترین فرودگاه به کوش آداسی، فرودگاه ازمیر است که با آن 90 کیلومتر فاصله دارد. حمل و نقل عمومی در این شهر مبتنی بر تاکسی اختصاصی، تاکسی های ون اشتراکی می باشد. تاکسی های این شهر نسبتا گران می باشد. نرخ اولیه تاکسی متر در بدو ورود به وسیله 2 دلار می باشد و پس از طی یك مسیر 10 کیلومتری  حدود 20 الی 30 دلار می بایست پرداخت نمود. ایــن تاکسی ها فقط در صورت اختصاصی اقدام به سوار نمودن مسافر می نمایند. تاکسی های دیگر تاکسی های ون هستند که در شهر مارماریس به نام دل موش نامیده می شوند و ظرفیت 10 سرنشین را دارا بوده و به صــورت اشتراکی مورد استفاده مسافران قرار می گیرند. این تاکسی ها در خطوط مشخصی حرکت می نمایند و کرایه آنها ثابت بوده و برای هر نفر در 1.5 لیر جدید می باشد. این خودروها در طی مسیر خود دارای ایستگاه نمی باشند و بنابه در خواست مسافر توقف می نمایند. یکسری اتوبوس در این شهر وجود دارد که طی خطوطی ثابت و با هزینه ای مناسب مسافران را به ازمیر می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.