پارک های آبی یکی از جذاب ترین تفریحات کوش آداسی هستند!

پارک های آبی یکی از جذاب ترین تفریحات کوش آداسی هستند!

کسانی که تجربه سفر به کوش آداسی را داشته اند، در بدرقه دوستانشان سفری خوش با تور کوش آداسی را برای آن ها آرزو می کنند. دلیل چنین آرزویی را می دانید؟ اینکه در بسیاری از سایت های آژانس های هواپیمایی یا برگزار کننده تورهای مختلف، همه آن ها برای مسافران و گردشگران محترم و عزیز آرزوی سفری خوش و فراموش نشدنی را دارند. شاید درباره کوش آداسی بسیار شنیده باشید، اما ما به گونه ای برای شما شرح می دهیم که همین حالا تصمیم و اقدام به ثبت نام در تور کوش آداسی کنید. قول می دهیم ضرر نمی کنید!

همه می دانیم که کوش آداسی شهر ساحلی کوچکی است و یکی از مکان های دیدنی ترکیه محسوب می شد، که در خلیج زیبایی در دریای اژه ترکیه قرار گرفته است و به معنای جزیره پرنده یا جزیره کبوتر است. آب و هوای کوش آداسی مثل آب و هوای ازمیر درتابستان ها شرجی است. ولی هر مشکلی راه حلی نیز به دنبال دارد. در کوش آداسی قیمت ها کمی بالا است ولی نیاز نیست همیشه خرید کرد، گاه با ساختن خاطرات زیبا در کنار ساحل ها و یا پارک های آبی و مکان های دیگر، می توان ارزشمندترین لحظات را ساخت. بهترین زمان سفر به این شهر از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور است. بخشی از خاطراتتان را در بنادر، پلاژهای معروف و آب گرم ها بسازید و سوار قایق های تفریحی شوید. در کوش آداسی چند پارک آبی معروف و هیجان انگیز می باشد که آدلند معروف ترین آنهاست و شما می توانید تفریحات آبی را در آنجا تجربه کنید. در کافه های این شهر غذا بخورید. از پارک ملی دلتای آیدین در کوش آداسی دیدن کنید. غار غیر فعال کاراجا و بنای تاریخی گوورجین آداسی در کوش آداسی را ببینید.

پارک های آبی یکی از جذاب ترین تفریحات کوش آداسی هستند!

به پارک های آبی اشاره کردیم، برای شمایی که علاقمند هستند و به عبارتی از یکی از طرفداران شنا محسوب می شوید می گوییم، در شهر کوش آداسی سه  پارک آبی بزرگ وجود دارد که دو تای آن ها ازبزرگ ترین پارک های آبی اروپا به شمار می روند. پارک آدالند در 9 کیلومتری و آکوا فانتزی در 4 کیلومتری کوش آداسی واقع شده اند. لانگ بیچ آکواریزورت نیز در 5 کیلومتری جنوب کوش آداسی قرار گرفته که البته به اندازه دو پارک دیگری که گفتیم بزرگ نیست؛ ولی مهم لذت بردن و تفریح کردن است. ضمنا پارک آبی آدالند در فاصله 80 کیلومتری ازمیر واقع شده است. می دانستید که دو پارک آخری در واقع بخش هایی از هتل های مجلل هستند؟! مطمئنا تعجب کردید، چرا که در شهر توریستی کوش آداسی ساخته شده اند، اما آدالند یک پارک آبی مجزاست. شایان ذکر است که یکی از جاذبه های توریستی و تفریحات جذاب و مهیج کوش آداسی، رفتن به پارک آبی است؛ پس این تفریح مهیج را از دست ندهید. برای تردد گردشگران به پارک های آبی اتوبوس های رایگان گذاشته اند. علاوه بر آنچه گفته شد ، در پارک آدالند، نمایش دلفین ها هم برایتان اجرا می شود که از این یکی بی لذت نخواهید ماند. برای اجاره کردن اتومبیل در ترکیه احتیاج به پاسپورت و گواهینامه بین المللی دارید. قیمت اتومبیل ها از 40 دلار در روز به بالا می باشد. دفتر اجاره ماشین ها در استانبول اطراف میدان تکسیم و خیابان های آکسارای و لاللی و در آنتالیا در منطقه لارا به وفور یافت می شوند. علاوه بر قیمت  به بیمه اتومبیل نیز توجه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *