پارک ملی دلتای آیدین

پارک ملی دلتای آیدین، که بخشی از دیدنی های همراه با تور کوش آداسی می باشد، که گردشگران را برای بازدید از این پارک می برند.

این پارک جذاب و هیجان انگیز، یکی از پارک ها و جاذبه های طبیعی می باشد که در استان آیدین قرار گرفته است، اما در قسمت هایی از شهرستان های کوش آداسی و سوکه هم قرار گرفته است. این ناحیه بسیار زیبا و جذاب یکی از جاذبه های دیدنی در این تور کوش آداسی و این شهر زیبا می باشد که می توانید در پهنای سر سبز آن یا در زیر سایه درختان آن نیز لذتی دو چندان را برده و سفری خاطره انگیز داشته باشید.

مقدار مسافتی که از شهر های سوکه و کوش آداسی تا این پارک حساب می شود، به ترتیب به اندازه 34 کیلومتر و 28 کیلومتر می باشد. این راه باید طی شود تا به این پارک زیبا دسترسی پیدا کرد.

پارک ملی دلتای آیدین

تصویری دیدنی از این پارک زیبا

در این مکان بسیار دیدنی تا می توانید چشم تان را به پلاژ های شنی و دره ها و تخته سنگ های مرتفع بدوزید، که این بخش را بسیار زیبا کرده است. قسمت شمالی این پارک دارای درختان سرسبز مدیترانه ای است. درختان و گیاهان این منطقه بیشتر از نوع تیره شاه، بلوط و دفنه می باشد. درختان و پوشش مدیترانه ای در این منطقه باعث شده که در این مکان ازدحام بیشتری دیده شود.

از گونه های جانوری و یا زیست محیطی جانوری این پارک می توان اشاره کرد که در کنار سواحل پارک دلتای ایدین ترکیه انواع لاک پشت هایی دیده می شود که در این منطقه زندگی می کنند و در حال زاد و ولد می باشند. سایر درخت ها هم به صورت بید و سرو و …می باشند.

پارک ملی دلتای آیدین

تصویر پارک ملی دلتای آیدین

در این منطقه، مکانی دیده می شود که مقدس به حساب می آورند. قدمت آن به قرن 8 و 9 میلادی بر می گردد، و از دیدنی های این مکان محسوب می شود. بسیاری از افراد که به این منطقه می روند، بساط خو د را در کنار این منطقه پهن می کنند. البته این بخش فقط یک مکان دیدنی نیست بلکه به منظور برگزاری کنفدراسیون ها و مراکز سیاسی و علمی و کنفرانس ها نیز به عنوان یک مکان فرهنگی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *