پارک دلفین ها

از مکان ها و مقاصد گردشگری بسیار متنوع و سرگرم کننده ای که در تور آنتالیا بسیار پر طرفدار است و بسیاری از گردشگران انتظار حضور در این مکان را می کشند، پارک دلفین ها می باشد.

با رفتن به پارک دلفین ها در کشور ترکیه، واقع در شهر آنتالیا، می توانید یکی از جالب ترین و دیدنی ترین سرگرمی های این کشور را تجربه کرده و خاطراتی فراموش نشدنی بسازید. از جمله این تفریحات، و یا مناطق دیدنی در این منطقه، آثار تاریخی، سواحل و اماکن تفریحی و استراحتگاه های مختلف می باشد که در این جا به چشم می خورد.

پارک دلفین ها

تصویری زیبا از دلفین ها

آن دسته از افرادی که از گذراندن اوقات فراغت خود در کنار دریا و ساحل لذت می برند و نیز از لذت های دیگر آنان می توان به ورزش های آبی و پارک دلفین ها اشاره کرد که فرصتی استثنایی محسوب می شود.

هم چنین این مکان مفرح دارای سرسره ای جذاب و شگفت انگیز است که خصوصیت ویژه این سرسره ها این است که بلندی آن ها معادل یک صد متر می باشد.

تور آنتالیا

پارک دلفین ها

این پارک بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت به همراه خانواده و دیدن دلفین ها، این موجودات باهوش و زیبا، می باشد. وجود دلفین ها در این پارک، ویژگی منحصربه فردی را برای این مکان به همراه آورده است. در این پارک علاوه بر دلفین ها می توان شیرهای دریایی و سایر پستانداران دریایی را نیز از نزدیک تماشا کرد. مردم نه تنها می توانند این موجودات زیبا را از نزدیک مشاهده کنند، بلکه به علت خلق و خوی دوستانه آنها می توانند به نوازش این حیوانات نیز بپردازند.

 

از دیگر جاذبه های این پارک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

سرزمین اژدها

در درون این پارک هیجان انگیز و بسیار جذاب می توانید به سرزمین اژدها بروید که در آن یک اژدهای افسانه ای وجود دارد و بسیار بزرگ می باشد. از درون استخر بیرون می آید و هدفش ترساندن تماشاچیان نیست، بلکه نوعی سرگرمی برای کودکان به حساب می آید.

 

درخت غول آسا و خانه سرگرمی

دیدن ریشه های این درخت غول آسا که در همه جهات گسترده شده برای گردشگران بسیار جالب توجه و سرگرم کننده است. خانه سرگرمی، مکانی امن با سرگرمی های متنوع برای کودکان است که در این پارک وجود دارد.

 

سرسره های تورنادو و سوپر اسلالوم

در این پارک، دیگر جاذبه ای که توجه دیگران را به خود جلب می کند، دو سرسره بسیار هیجان انگیز می باشد که به نام های تورنادو و سوپر اسلالوم هستند و در این پارک وجود دارند. هر یک با داشتن شیب ها و پیچ و خم های مختلف ضمن ایجاد سرعت بسیار زیاد، هیجان و لذت بسیاری را به همراه دارند. همچنین گرداننده دوقلویی در پارک وجود دارد که رها شدن از درون آن کار چندان ساده ای نیست.

 

سرسره های کریزی رِیس و آناکوندا

این سرسره ها با داشتن شیب های متفاوت، سرعت های متفاوت و هیجان انگیزی را برای استفاده کنندگان ایجاد می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *