پارک آبی آکوالند

پارک آبی آکوالند که یکی از مناظر دیدنی و گردشگری در آنتالیا می باشد، در سال 1995 بود ساختش آغاز شد و برای تکمیل آن و ایمنی آن تقریبا دو سال زمان برد تا این پیچیدگی طراحی در آن رعایت شود. در تور آنتالیا، این مکان  از جاهایی می باشد که رفتن به آن جا مطمئنا خاطرات خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

حتی این پارک دارای سورتمه های آبی می باشد که توسط شرکتی طراحی و اجرا شده اند و کار طراحی استادیوی یونیورسال بوده است و در تمام پارک های دیزنی را به عهده داشته است. به این دلیل است که محلی ایمن و مفرح محسوب می شود.

پارک آبی آکوالند در شهر کورفو واقع شده است، پارکی هیجان انگیز و پر جاذبه که برای همه سنین از کودکان تا افراد بزرگسال قابل استفاده است و هر کدام به یک اندازه از حضور در این مجموعه لذت می برند. درباره زمان ساخت این مجموعه گفتیم و این که انواع گوناگونی از این تفریحات آبی در این پارک وجود دارد.

پارک آبی آکوالند

پارک آبی آکوالند

هدف اصلی ساخت چنین پارکی صرفا برای لذت بردن و هیجان و تفریح آن بوده است، و گفتنی است که این استخر آبی به دریای ایونی به واحه مصنوعی ایجاد شده می ریزد، آب این واحه سر منشا تمام قسمت های پارک می باشد و در این واحه حدود 75000 متر مربعی انواع مختلفی از سورتمه های آبی و دیگر وسایل سرگرمی را مشاهده خواهید کرد که  هر کدام جذابیت و لذت خاص خود را دارند.

این پارک جذاب و زیبا، برای شما تجربه ای فراموش نشدنی و بسیار لذت بخشی را به ارمغان خواهد آورد. حتی برای گردشگران و بازدیدکنندگانی به این مجموعه می آیند و از آن استفاده می کنند، نیز بسیار لذت بخش خواهد بود. این مجموعه با دارا بودن انواع گوناگونی از تفریحات و سرگرمی های آبی با سایر پارک های آبی اروپا رقابت می کند.

تور آنتالیا

قسمتی از پارک آبی آکوالند

نمونه هایی از سورتمه های آبی این پارک را می توان حفره سیاه، کامیکازی و فور تویستر نام برد که هز کدام جذابیت خاص خود را دارند. علاوه بر موقعیت قرارگیری بسیار ایده آل پارک، به این موضوع می توان اشاره کرد که این مجموعه دارای پارکینگی به مساحت 1200 مترمربع است و گنجایشی به اندازه 600 خودرو را دارا می باشد. دسترسی به این مجموعه نیز به راحتی توسط تاکسی، وسیله نقلیه شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی امکان پذیر است زیرا این پارک آبی درست در مرکز شهر کورفو قرار گرفته است. محلی نیز برای استراحت در نزدیکی این پارک آبی وجود دارد که جای مناسبی برای ماندن می باشد.

از جمله دیگر امکاناتی که در این مجموعه می توان نام برد، سرسره عظیم، سرسره های چندگانه، سرسره های سقوط آزاد هستند که اخیرا ساخته شده اند، تیوب های آبی، رودخانه وحشی، رودخانه آرام، سورتمه های حفره سیاه، کامیکازی، فور تویستر هم از این دسته تفریحات این مجموعه می باشند. استخر چند منظوره این پارک را هم از دست ندهید چرا که سرشار از هیجان می باشد و بدون تردید به هیچ وجه مناسب افراد دارای مشکل قلبی نیست. یک استخر عمیق و یک جکوزی بسیار بزرگ نیز در این پارک آبی وجود دارد.

برای سرگرمی و تفریح کودکان نیز انتخاب های متعددی نظیر سرسره های آبی، استخر بزرگ کم عمق، سطح شیب دار، قورباغه جیغ زن، اختاپوس لغزنده و دوش قارچی شکل وجود دارد که هریک از آنها به تنهایی برای به هیجان درآوردن و لذت بردن کودکان کافیست. در سرگرمی های آبی، امکانات دیگری نظیر ماشین های کوچک، سالن بازی های کامپیوتری و قلعه تندرستی نیز وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *