پارکی عجیب در اسپانیا

اسپانیا در حوزه طبیعتگری به بسیاری از گردشگران . دوستداران طبیعت و سفر سفارش می شود. زیرا این کشور زیبایی ها و دیدنی های خاص خودش را دارا می باشد. در بین زیبایی های این کشور دیدنی، می توان از بین پارک های آن یک پارک عجیب را مشاهده کرد که بسیار زیبا و تعجب آور یا شگفت آور می باشد. این پارک دارای منظره ای دیدنی و خالی از هر گونه نقص می باشد. این پارک که به عبارتی پارکی عجیب در اسپانیا محسوب می شود، اما در عین حال چشم هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند.

این پارک طبیعی که یک منطقه بزرگ و حفاظت شده می باشد، با این حال و اوصاف به وسعت بیست هزار هکتار است و در شمال اسپانیا در اطراف کوهی به همین نام واقع شده است.

پارکی عجیب در اسپانیا

1. نمایی از پارک

اطراف این پارک توسط شهرهای متعددی از جمله بیلبائو احاطه شده است و این پارک در اصل مکانی آرامش بخش برای شهروندان خسته می باشد، به عبارتی، حکم فضایی برای تجدید قوا و رسیدن مجدد به آرامش را دارد. به ویژه مقصد گردشگری مناسبی برای آن دسته از افراد است که دوست دارند مدتی شهر را ترک کرده و به دامن طبیعت پناه ببرند.

پارکی در اسپانیا

2. پارکی عجیب در اسپانیا

همانگونه که گفتیم در قلب این پارک کوهی واقع شده که ارتفاع قله آن 1482 متر است و برای صعود از آن نیازی به هیچ گونه تجهیزات خاص نیست. به علاوه این پارک طبیعی دارای آبشار، مسیرهای پیاده‌روی، پوشش جنگلی انبوه و چشم اندازهای دل‌انگیز است، همچنین زیستگاه گونه‌های متعدد جانوری است.

در مجموع این پارک تصویری جادویی و زیبا خلق کرده که برای مدت‌ها در ذهن بیننده باقی خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.