مزرعه کروکودیل در تایلند

تور تایلند در انتظار شماست، پس معطل نکنید!

از ویژه ترین پیشنهادات ما در تور تایلند، بازدید از اماکن تفریحی و دیدنی کشور تایلند می باشد. این اماکن دیدنی و تفریحی از جمله پناهگاه حقیقت، ساحل جامتین و غیره می باشند که در تور تایلند بسیار پیشنهاد می شود تا از این مکان ها دیدن کنید.

اما سوالی که از شما داریم این است که آیا از حیوان خاصی می ترسید؟ یا تا به حال تجربه رفتن به باغ وحش داشته اید؟ از حیوانات خزنده چطور؟ این بار بیایید این کلمه ویژه بودن را به طور واقعی تجربه کنیم، و از این تجربه جذاب لذت بسیار ببرید. البته نصف هیجان این تجربه به این است که در محل باشید و این حیوانات وحشی و یا حتی اهلی و با نمک را از نزدیک ببینید. از تایلند به شهر پاتایا می رویم و درست پا در جایی می گذاریم که این تجربه به اصطلاح هیجان انگیز و جذاب را به معنای واقعی حس و لمس کنیم.

مزرعه تمساح در تور تایلند

درباره مزرعه کروکودیل در پاتایای تایلند شنیده اید؟

آن هایی که تور تفریحی تایلند پاتایا را در برنامه سفرشان قرار داده اند، شاید از این مزرعه دیدن کرده باشند یا شایدم تا به حال به گوششان نخورده باشد. اما بد نیست چه در تجربه اول چه در تجربه دوم و چندمین بار این مزرعه را معرفی کنیم و ببینیم؛ به هیجان و لذتش می ارزد.

پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها توسط خون سوان، که یک مرد تاجری بوده که علاقه خیلی زیادی به طبیعت و حفاظت از عناصر طبیعی و فرهنگی بکر و دیدنی و تک تایلند داشته است، ساخته شده که کم طرفدار هم نیست و برای آن هایی که عاشق تجربه های بی نظیر هستند مناسب است.

بهتر است درباره این خون سوان هم بیشتر بدانیم!

خون سوان از همان دوران جوانیش تا مدت 30 سال تمامی تلاشش را کرده بود تا اشیای طبیعی و عجیب غریب کمیاب را پیدا کند و جمع آوری کند. حتی مواردی هم مثل درختان کهن که با قدمت بیش از 200 سال هستند و از عصر راتاناکسین به جا مانده اند، حتی تنه های درختان فسیل شده هم با قدمت میلیون ساله در این جا دیده می شوند. سنگ های چند لایه که رنگ های متفاوت و بسیار جذابی دارند دیده می شود که بیشتر هدف قرار دادن آن ها، جذب گردشگران و بازدید کنندگان بوده؛ حتی برای نسل های آینده که بدانند در گذشته چه کسی چه چیزی را برای آن ها به جای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.