هزینه سفر به تایلند

تایلند کشوری سر سبز که میتواند جزء اولین مقصد هر مسافر ایرانی و خارجی باشد. جاذبه های دیدنی و مکانهای تفریحی همچنین آب و هوای بسیار مطبوع کشور تایلند و گشت و گذار در کنار ساحلهای زیبای یکی از هدفهای توریستها به این منطقه از کره زمین شده است. اما اولویت هر سفری هزینه و مساله مالی آن  می باشد .زیرا که بر اساس هزینه های مقصد مورد نظر میتوانیم تور خود را انتخاب کنیم.از مهم ترین آیتمهای تایلند نیز هزینه سفر به تایلند می باشد . که ما در این مطلب برای شما توضیحات کامل را ارائه میکنیم تا بتوانید هدف خود را درست انتخاب کنید. این بار هم با ما باشید تا انتهای سفر تایلند.

هزینه تور تایلند

هزینه تور تایلند

هر سفری شامل هزینه حمل و نقل + هزینه هتل +هزینه خوردن و هزینه های جانبی دیگر می باشد . اینجا ماکامل برای شما توضیح میدهیم که تور تایلند ویژه پارادیس چقدر هزینه دارد.

هزینه حمل و نقل 

تور تایلند به صورت هوایی برگزار میشود که در پکیج های پارادیس به این صورت می باشد : با ایرلاین  داخلی ماهان و ایرلاینهای خارجی شامل تای ایرویز – ال اتحاد – عمان ایر – قطر که همه این ایرلاین ها دارای هزینه های متفاوت می باشند. 

هزینه حمل و نقل 

هزینه حمل و نقل

هزینه هتل

هتل های گارانتی شده توسط مجموعه پارایس بسیار ارزانتر می باشد به این دلیل ما نمایندگی مستقیم سفر به تایلند با ایرلاین اختصاصی کشور تایلند (تای ایرویز) می باشیم . در نتیجه هزینه اقامت  در تمام شهر های این کشور بسیار ارزانتر است. و اما هزینه اقامت 6 شب در بهترین هتل به نام سان ریزورت با قیمت  1.960.000تومان می باشد . این نرخ هتل برای تور ارزان تایلند می باشد اما اگر بخواهید در هتل لوکس و 5 ستاره برای 8روز اقامت داشته باشید ، شروع نرخ آن از 2.700.000 تومان می باشد. لازم به ذکر است انواع پکیج های ترکیبی و تک به مقصد تایلند در این مجموعه برگزار میشود برای اطلاع از نرخ ها میتوانید با این شماره تماس بگیرید 41326-021

هزینه هتل

هزینه هتل

هزینه خوردن

همه هتل های تایلند فقط خدمات صبحانه را به صورت رایگان ارائه میکنند. برای خوردن وعد های دیگر یا میان وعد های میتوانید از رستوران ها و یا کافی شاپ های داخل هتل استفاده کنیدو اگر خارج از هتل بودین میتوانید از ارانترین هتل که در مقاله ارزانترین هتل های تایلند اشاره شد استفاده کنید و خیالی از لطف است که غذاهای خیابانی تایلند را انتخاب نکنید. این غذاها بسیار ارزان می باشند و متنوع.

هزینه خوردن

هزینه خوردن

هزینه های جانبی 

قسمتی از هر سفر شامل هزینه های جانبی می باشد که شامل خرید ها و سوغاتی ها می باشد . در این کشور مکانهای زیادی برای خرید ارزان وجود دارد که در مقالات بعدی به آن اشاره میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *