از طریق تور ترکیه که بسیاری از گردشگران و یا حتی بسیاری از شما عزیزان که به ترکیه سفر می کنید، هتلی را معرفی کنیم که بسیار جذاب و دیدنی برای شما خواهد بود. این هتل به نام هتل یوناک می باشد.

هتل Yunak ترکیه یک هتل غاری می باشد، که ممکن است از طریق تور ترکیه به این هتل سری هم بزنید. در واقع هتلی است در کوهی صخره ای، که در منطقه کاپادوکیا قرار گرفته است و قدمت این هتل حتی به قرن ۵ میلادی نیز می رسد. در ضمن عمارتی که در کنار آن بنا شده است مربوط به قرن ۱۹ میلادی می باشد. هم چنین چشم انداز این هتل به سمت کوه هایی است که به دودکش جن و پری مشهور و معروف هستند. این هتل که در منطقه کاپادوکیا واقع شده است، از طرفی هم در روستای اورگوپ ترکیه قرار گرفته است. در واقع در درون 6 غار متصل به هم، می باشد که به طور مجموع دارای 30 سوئیت می باشد و در دل کوه های این منطقه قرار گرفته است.

یوناک

درباره سوئیت های این منطقه باید یاد آور شد که سوئیت های این هتل با فرش های سنتی و مبلمان های شیک تجهیز شده است و هر سوئیت دارای یک حمام بزرگ می باشد که با سنگ های مرمر ساخته و مزین شده است. حتی برخی از سوئیت ها مجهز به جکوزی می باشند. این هتل عجیب و بس دیدنی در ترکیه نیز دارای کتابخانه ای می باشد که در آن کتاب هایی در مورد منطقه کاپادوکیا و ترکیه  وجود دارد و میهمانان می توانند در آنجا به مطالعه بپردازند.

تور ترکیه

برای سرگرمی میهمانان هم در عمارت تاریخی هر روز فیلم های دیدنی نمایش داده می شود و توسط هتل برنامه هایی برای بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی و کلیساهای کاپادوکیا مثل کلیسای اوزوملو و کلیسای سنت تئودورا تاقار می باشد که از مکان های دیدنی ترکیه نام برده می شوند، و آن ها برای این میهمانان عزیز تدارک دیده می شوند.

 

یکی دیگر از پیشنهادات ما در تور ترکیه و در سفر، بالن سواری بر فراز کاپادوکیا است. لذتی که از این تفریح می برید، هرگز تز ذهن شما خارج نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.