تور کوش آداسی ما برایتان چند هتل معروف را لیست کرده که به بررسی هر کدام قرار است بپردازیم.

تور کوش آداسی ما در طی اقداماتی که برای اقامت شما در هتل های کوش آداسی خواهد داشت، ابتدا به معرفی بهترین هتل های شهر می پردازد و یکی یکی همه آن ها را البته در مطالبی جدا بررسی می کنیم که برای انتخاب هتلتان به مشکل برنخورید. پس در زیر هتل های لیست شده ای را می بینید که از نگاه مسافران و گردشگران هم rate بالایی داشته اند.

1.هتل رامادا ریزورت کوش آداسی و گلف

2.هتل کاریزما دلوکس

3.کرومار

4.DoubleTreeنزدیک هتل هیلتون

5.اقامتگاه برای تعطیلات به نام پینه

6.هتل فانتاسیا دلوکس

7.اقامتگاه سواحل توسان

8.هتل دریسی

تور کوش آداسی و کارهایی که باید انجام دهید

حالا هتلی که قرار است در این مطلب به آن بپردازیم، هتل رامادا ریزورت کوش آداسی و گلف می باشد که البته به گفته های گردشگران و مسافرانی که در این هتل اقامت داشته اند قرار است مانور دهیم. فقط گاهی ممکن است درباره هتل رامادا انتقاداتی باشد یا اینکه انقدر خوب باشد که جای نقدی نماند.

به گفته یکی از مسافران در یکی از سایت ها که اعلام کرده بود ” از اقامتی که در رامادا داشتم بسیار لذت بردم. اتاق ها مدرن و بزرگ بودند و بدون هیچ خرابی! تختم هم بسیار نرم و راحت بود. مینی بار اتاق هم هر روز صبح با چای، قهوه، آب و غیره نیز تازه سازی می شد و مرتب عوض می شد. روم سرویس هم که عالی بود و حرف نداشت. حمام خیلی بزرگی داشت. همه چیز هر روز تمیز و مرتب می شد مطابق با بالاترین استانداردها. رستوران ساختمان اصلی هم خوب بود ولی تکراری بود. تقریبا 5 بار انتظار داشتیم که کیفیت غذا بهتر باشد، ولی شبی نبود که گرسنه به تخت نرویم مخصوصا اگر غذایش a la carts ترکی بود. البته ناگفته نماند که a la carts ایتالیایی عالیست. پودینگ هایش هم در رستوران اصلی همیشه به نظر عالی بود ولی 9 بار از 10 بار بد بود. غذای کناراستخر هم که خوردیم خیلی خوب بود. اگر از غذا خورن در رستوران خسته شدید، می توانید همیشه غذایتان را از رستوران هایی که می توانید dolmas بگیرید و پایین شهر است بخورید جایی که رستوران های بسیاری آن اطراف هست.

یک استخر بسیار بزرگ داشت که بهترین جا برای استراحت و ریلکسیشن بود. وسایل و امکانات هم که عالی بودند و سونا هم رایگان بود و همه برای اسپا می رفتند (درمان با آب گرم) ولی خیلی گران بود. من خودم پدیکور انجام دادم که عالی بود. در هر صورت هتل بسیار خوبی بود و برای یک تجربه چند روزه به نظر خیلی خوب می آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *