تور تایلند در هتل سیتین گاردن

تور تایلند در یک هتلی بین طبیعت ؛ هتل سیتین گاردن

تور تایلند هتل سیتین گاردن را به شما پیشنهاد می دهد، به خاطر اینکه حتی موقعیت قرارگیری هتل روی اسمش هم تاثیر گذاشته به عنوان سیتین گاردن شناخته شده، در تور تایلند با امکاناتی که در اختیار مهمانان و شما عزیزان می گذارند، نه تنها علاقمند می شوید که یک شب هم شده در این هتل بمانید، مطمئن باشید بیشتر از یک شب هم اقامت می کنید. پس اگر به دنبال هتلی با فضای سبز هستید تا از بودن در آن لذت برده و لحظاتی خوش را سپری کنید، هتل سیتین گاردن از آن جمله هتل ها می باشد. هتل سیتین گاردن هتلی 3 ستاره است و ممکن است با شنیدن ستاره های آن کمی دو دل شوید، اما به شما این اطمینان را می دهیم که از بودن در چنین هتلی ناراضی بر نمی گردید.

هتل سیتین گاردن در تور تایلند

ویژگی که چنین هتلی را از دیگر هتل ها متمایز می کند، قرار گرفتن آن در میان باغی سرسبز گرمسیری است که آن را از موقعیت شلوغ و پر سر و صدای شهر پاتایا دور کرده است و به فضایی آرامش بخش تبدیل شده است. با اینکه می گوییم هتل از شلوغی های شهر به دور است، اما این طور نیست که خبری از مراکز خرید نباشد. بلکه مراکز خرید، رستوران ها و یا مناطق دیدنی پاتایا هم در حوالی آن می باشند. در هر ساعتی از روز می توانید پذیرش و یا چک این 24 ساعته داشته باشید، صرافی، رستوران، اینترنت، پذیرایی در اتاق ها، پارکینگ و بسیاری از امکاناتی که از یک هتل انتظار می رود را می توانید در اینجا تجربه کنید.

اتاق های هتل سیتین گاردن به سبک زیبایی می باشند. اتاق ها با قاب های چوبی تیره و نقش های تایلندی تزیین شده اند. حتی دکور اتاق ها هم به سبک تایلندی می باشند. اما نه تنها در کنار سبک تایلندی، بلکه از امکانات مدرنی هم چون تلویزیون، اینترنت و یا سیستم تهویه، صندوق امن و غیره بهره مند خواهید شد. در کنار باغ هم از استخری که در میان آن قرار گرفته است می توانید لذت ببرید و لحظاتی خوش را برای خود بسازید.

از رستوران های هتل سیتین گاردن، رستوران تاج در آن دیده می شود که انواع بسیاری از غذاهای هندی شمالی معتبر را ارائه می دهد. هم چنین کافه  استرالیا که بهترین مکان برای صرف غذاهای دریایی می باشد و نیز غذاهای مختلف آسیایی و مدیترانه ای که در رستوران تابستانی هتل با تراسی مشرف به استخر احاطه شده توسط گیاهان سبز سرو می شود و مکانی عالی برای صرف با یک نوشیدنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *