هتل ریتز کارلتون در تور استانبول

با انتخاب تور استانبول، به قلب استانبول در ترکیه بروید. هتل ریتز کارلتون، که در قلب شهر قرار گرفته است نمایی به بوپوروس دارد. هتل پنج ستاره ای که فقط 15 دقیقه زمان می برد تا شما به مکان های دیدنی و تاریخی معروف آن حوالی، به نام های سلطان احمد، قصر توپقاپی، مسجد آبی و بازار بزرگ برسید. همه اتاق های هتل ریتز کارلتون ویژگی لوکس بودن را به خود گرفته اند و آن هم به دلیل دارا بودن صندلی های راحتی، اتاق نشیمن و نیز کمدهای بسیاری که در اتاق جایگذاری شده اند. حتی تلویزیون هایی که در اتاق های هتل ریتز کارلتون قرار دارد، دارای کانال های چند زبانه هستند و مکانی هم برای اتصال آیپاد می باشد.

هتل ریتز کارلتون در تور استانبول

مهمانانی که در هتل ریتز کارلتون اقامت می گزینند، از منظره زیبایی که رو به روی آن ها از بوسپروس قرار دارد لذت ببرند. که ویژگی های مدیترانه ای خاص خودش را در آن شامل شده است. هم چنین منظره ای از منوی غذاهای مدیترانه ای و نوشیدنی هایی را می بینید که مطمئنا شما را به وجد خواهد آورد. در هفته به مدت 5 بار یک خواننده و یا دی جی برنامه ای اجرا می کند. ویژگی بارزی که هتل را بسیار خاص کرده است، همان منظره بوسپروس می باشد، که علاوه بر آن موضوع دیگری که زیبایی آن را دوچندان کرده است و در این موضوع دخیل می باشد، غذاهای محلی و بین المللی ترکیه ای می باشد که دستپخت آشپزهای ترکیه ای است و به عبارتی مواد اولیه تهیه غذا بیشتر روی منابع طبیعی محلی متمرکز شده است.

در مجموع درباره مناظر زیبای هتل و غذاهای آن گفتیم، اما امکانات دیگری در هتل دیده می شود، از جمله اسپا که حمام ترکی را به میهمانان پیشنهاد می دهد، و یا خدمات مراقبت از پوست و ماساژ بدن نیز ارائه می گردند و استخر سرپوشیده ای در ساختمان هتل که به این صورت تزیین شده اند که سقف استخر نقاشی از آسمان استانبول می باشد. 3 حمام آب گرم ارائه می شود و نیز دو اتاق اسپا با هوای آزاد نیز ارائه می شوند. اتاقی برای استراحت مسافرین و میهمانان هتل ارائه می شود که در عصرها چای سرو می شود، دسری انرژی بخش و یا آب میوه های محلی که در سمت غروب ارائه می شوند. حتی چنین مکانی به میهمانان فضایی آرامشبخش را تقدیم می کند که در طول روز و یا حتی در شب هم می توان استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *