هتل آدم و حوا در تور آنتالیا

هتل آدم و حوا در تور آنتالیا

با تعاریفی که از تور آنتالیا برای شما می خواهیم شرح دهیم، هدفمان جلب توجه شما، و نیز مجسم کردن شما در چنین جایی است تا با تمام وجود آن را لمس کرده و انخابی درست داشته باشید. اولین سوالی که باید از یک گردشگر یا مسافر داشت اینکه درباره آنتالیا چیزی می دانید؟ می دانید جاهای دیدنی آنتالیا کجاست؟ چه جاذبه های گردشگری در آنتالیا می باشند؟ نگران نباشید، ما شاید از جاذبه ها و دیدنی های آن نگوییم، اما هتلی را به شما معرفی می کنیم که در کنار آن ها بسیار جذاب به نظر خواهد آمد.

هتل آدم و حوا در تور آنتالیا

هر کدام از شما عزیزانی که سفر خود را به هر شهر و کشوری آغاز می کنید، یکی از دغدغه هایتان خدمات هتل و غیره خواهد بود. هم چنین باید متذکر شویم که برای سفر مبلغ زیادی می پردازید، پس سعی کنید هتلی را انتخاب کنید که باب میلتان باشد و در آن آرامش توأم با شادی داشته باشید. برای اینکه اطلاعات کافی در خصوص آب و هوا و محل انتخابی سفر خود به دست آورید بهتر است از سایت هایی مثل گوگل مپ و سایت های هواشناسی استفاده کنید. همچنین خواندن نظرات مسافرین در مورد مزایا و مشکلات هتل ها را فراموش نکنید. ما سایت‌های Tripadvisor و Booking را به شما پیشنهاد می کنیم.

با تحقیقاتی که درباره هتل ها انجام می دهید، ممکن است توجهتان به هتل مردان پالاس در منطقه لارا و هتل آدم و حوا در منطقه بلک جلب شود. هر دوی این هتل ها جزء بهترین هتل های آنتالیا به شمار می ‌آیند و از نظر امتیاز در یک سطح قرار دارند. با این تفاوت که هتل مردان پالاس کاملاً دکوراسیونی اشرافی و سلطنتی دارد ولی هتل آدم و حوا در عین حال که بسیار مجلل است اسپرت و مدرن می‌ باشد. اگر سلیقه تان سبک‌ های مدرن است، پس هتل آدم و حوا (Adam & Eve) انتخابی کاملا درست خواهد بود. هتل آدم و حوا در منطقه لوکس Belek قرار دارد که در ایران کمتر شناخته شده است. هتلی 5 ستاره و UALL که خیلی ها اسمش را نشنیده‌ اند، اما باید بگوییم که انتخاب این هتل با سرویس ‌دهی عالی و پرسنل مسئول، تنها خاطراتی خوش و سفری به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

وارد هتل که می شوید، پرسنل هتل بسیار خوش برخورد و مؤدب و با حوصله با شما برخورد می کنند و پرسنل نیز با عنوان Angel خطاب می شوند، تعجب نکنید چون مثل فرشته‌ها بال های سفید دارند و انگلیسی را به راحتی صحبت می کنند. به هر مسافر یک انجل اختصاص پیدا می کند که تا آخرین روز اقامت می توانید از طریق تلفن و یا پذیرش او را پیدا کرده و مشکل یا درخواست هایتان را با آن ها مطرح کنید. دکوراسیون زیبا و متفاوت هتل چنان نظر شما را جلب می کند که شاید در جایی دیگر ندیده باشید، حتی در راهنمای هتل ذکر شده است که قبلاً برنده جایزه بهترین طراحی و دکور اروپا شده است. همه جای هتل یکدست سفید است. میز و مبلمان، لباس پرسنل، دیوارها، دکوراسیون و…. فقط رنگ سفید مطلق دیده می شود که بسیار زیباست. سرتاسر هتل به جای دیوار، آیینه کاری شده است؛ حواستان باشد به آینه ها برخورد نکنید. درخت هایی با سیب قرمز مربع شکل هم دیده می شود که به عنوان نماد هتل هستند.

اتاق ها دارای تختخوابی بزرگ و خیلی راحت هستند و جنس، نوع و سایز بالشت قابل انتخاب است. میزان و رنگ نور اتاق به واسطه لامپ های LED متغیر و قابل تنظیم می باشند. زمانی که کرکره تراس را تا انتها می بندید، اتاق کاملاً تاریک و بی‌ صدا می شود. خمیر دندان، مسواک، ژیلت، و نی ز برخی لوازم دیگر هم موجود می باشند، ولی برای استفاده از آنها باید طبق لیست موجود در اتاق هزینه جداگانه پرداخت کنید. البته محتویات یخچال یا مینی بار رایگان است. هرروز صبح اتاق به دقت ضدعفونی و تمیز می شود و حوله و ملحفه ها کاملاً تعویض می شوند؛ پس نگران بهداشت اطرافتان نباشید. هتل دارای رستوران بسیار بزرگی است و به حدی دارای تنوع غذایی است که می توانید از خوردن هر چیزی که می خواهید لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.