میدان سیام

میدان سیام از مراکز مهم تجاری بانکوک می باشد. این منطقه که به ایستگاه مترو هوایی نزدیک است از منطقه های مهم گردشگری  و خرید بانکوک محسوب می شود.تمامی مسافران و گردشگران تور بانکوک برای خرید به این مرکز مراجعه می کنند.

مرکز خرید سیام پاراگون (siamparagon)

این مرکز خرید که در نزدیکی ایستگاه سیام واقع شده است دارای لوکس ترین و شیک ترین فروشگاه های بانکوک می باشد. این مجموعه که در 5 طبقه ساخته شده انواع وسایل ورزشی ، لباس ، وسایل صوت و تصویر ، ساعت ، جواهرات و زیورآلات ، اسباب بازی و هر آنچه که مورد نیاز مسافران تور بانکوک می باشد را دارا می باشد. این مرکز که به وسعت 500 هزار متر مربع می باشد دارای رستوران و کافه و همچنین آکواریومی بزرگ می باشد. نمایندگی اکثر برند های معروف در این مرکز خرید وجود دارد. از جمله این برندها میتوان به Hermes  (هرمس) ، hogobiss (هوگوباس) ، guicci  (گوچی) ، Versace  (ورساچی) ، rolex (رلکس) و… در مرکز خرید سیام دارای نمایندگی های معتبر می باشند. بهترین فروشگاه های انگشتر و دستبند و همچنین النگوهای دست ساز در سیام یافت می شود.طبقه دوم این مجموعه مختص لوازم صوت و تصویر و همچنین لباس های ورزشی می باشد. طبقه سوم این مجموعه شامل کتاب فروشی که شامل مجموعه ای بی نظیر از کتاب های معروف جهان می باشد.

سیام سنتر (siam center)

طبقات 6 و 5 این فروشگاه شامل سینما ، محل استراحت ، کاراکوئه ، سالن بولینگ ، نمایشگاه سلطنتی پاراگون و مرکز اجتماع می باشد.در طبقه زیرزمین رستوران و کافه های برای سرو انواع غذا و نوشیدنی مختلف را برای خریداران و مسافران و گردشگران تور بانکوک آماده می کند. همچنین آکواریوم بزرگ سیام در این طبقه واقع شده است. در کنار سیام پاراگون و سیام سنتر نیز غرفه های و بوتیک های جذابی وجود دارد. در اینجا انواع مارک های معروف بین المللی مانند Sisley  ، levi’s ، swatch و Benetton  نیز وجود دارد. در طرف دیگر میدان سیام انواع وسایل چرمی ، کیف های دستی ، تی شرت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *