موزه سدبرک حانیم

یکی از موزه های مهم استانبول را می توان موزه سدبرک حانیم نام برد که بسیار دیدنی می باشد. همان طور که گفتیم با تور استانبول حتما دیدن از این موزه را در اولویت انتخاب های خود جهت بازدید قرار دهید، مطمئن باشید که پشیمان نمی شوید.

مانند بسیاری از نقاط دیگر در دنیا، که دارای موزه می باشند، شهر استانبول نیز دارای موزه ای زیبا می باشد که فرهنگ و تاریخ ترکیه قدیم را به نمایش گذاشته است. امروزه موزه های ترکیه، زبان گویای تمدن و فرهنگ مردم این کشور هستند. به عنوان نمونه موزه‌ سدبرک حانیم در سال ۱۹۸۰بود که در منطقه‌ تاریخی آذری‌ ها، در مقابل تنگه‌ بسفر تأسیس شد که در حال حاضر از بهترین جاذبه های گردشگری استانبول به حساب می آید.

موزه سدبرک حانیم

1. تصویری از اشیا موزه

هم چنین این موزه را می توان از اولین موزه‌ های خصوصی ترکیه به شمار آورد و آن را از دیدنی های استانبول نیز به عنوان نمونه نام برد. ساختمان سه طبقه‌ بسیار زیبای آن، از نمونه‌ های به جا مانده‌ ای از خانه ‌های کهن عثمانی می باشد.

تور استانبول

2. ظروف قدیمی در موزه سدبرک حانیم

با رفتن به این مکان و نیز حتی با اجاره کردن یک آپارتمان در نزدیکی این مکان در استانبول می توانید فرصتی را برای خود رقم بزنید تا از این محل و بنا و یا به عبارتی این موزه دیدن فرمایید.

مکانی بسیار زیبا که به بسیاری از گردشگران توصیه می گردد تا از آن دیدن فرمایند و حتی مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.