منطقه بلک

در تور آنتالیا، شاهد ساحلی مجلل و زیبا خواهید بود که به نام منطقه بلک در آنتالیا می باشد.

منطقه ای شامل زمین گلف که از کوه های تاروس گرفته تا ساحل زیبای بلک که در 36 کیلومتری غرب شهر آنتالیا قرار گرفته است. در 17 کیلومتری این منطقه هتل ها و تاسیسات مدرن فراوانی را مشاهده خواهید کرد تا به امروز تاسیس و یا احداث گردیده اند. این منطقه که دارای جنگل های کاج و سواحل ماسه ای می باشد، باعث شده است که صنعت توریسم این منطقه پیشرفت سریع و وسیعی را پیش رو داشته باشد.

منطقه بلک

منطقه بلک ـ هتل تایتانیک دلوکس بلک

اين شهر ديدنی فاصله اش با مکان های تاریخی و دیدنی ای هم چون آسپندوس و پرگه کم می باشد و گردشگران می توانند حتی به این مناطق رفته و نیز بازدیدی از آن جا داشته باشند. هم چنین هتل های متعدد 4 ستاره و 5 ستاره را نیز مشاهده می کنید که آن ها هم دارای زمین های گلف نیز می باشند. هم چنین آموزش تنیس در این مناطق وجود دارد. شما می توانید آموزش تنیس را در مدرسه بین المللی تنیس ببینید. 

هم چنین از دیگر جذابیت های این منطقه اشاره به تماشای بیش از 100 گونه پرنده در نزدیکی آبشار کورسونافلذت هم پیشنهادی جالب و خوب می باشد و نیز ورزش های آبی این منطقه را می توان جز جذابیت های آن دانست. حتی برای گشت زدن در کنار سواحل این منطقه می توانید از ماشین یا دوچرخه کرایه ای نیز استفاده کنید و از مناظر این منطقه لذت لازم را ببرید.

تور آنتالیا

منطقه بلک ـ هتل کرنلیا دیاموند

درباره جمعیت این منطقه باید عارض شد که دارای 9781 نفر می باشد و بهترین راه برای رسیدن به این منطقه، طبق گفته های قبلی، آنتالیا می باشد. از زمین گلف هایی که اشاره کردیم، 2 زمین گلف هستند که در بهترین سطح ممکن هستند و دارای طرفداران بسیاری می باشند. حتی دارای زمین های فوتبال نیز می باشد، که به ورزشکاران جرفه ای و آماتور ارائه داده می شود.

در صورت برگزاری کنفرانس ها و یا جلسات و گردهمایی ها، یا هر نوع جشن و عروسی این سالن های کنفرانس بر پا می باشند. این امکاناتی که از آن ها نام بردیم باعث شده است تا این منطقه تبدیل به مکانی گردشگری برای توریست های سفر کرده به این منطقه باشد، تا نه تنها از این امکانات استفاده بهینه را برده باشند، هم چنین از مناظر طبیعی و جاذبه های زیبای این منطقه لذت کامل را برده و استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *