تور کوش آداسی

تا به حال درباره ساحل کادینلار در کوش آداسی شنیده اید؟ ساحلی جذاب که با آفتاب گرمش منتظر شما عزیزان است و با آب آبی رنگ و زیبایش آرامش را برای شما می آورد.

بله درست حدس زدید، این ساحل را با تور کوش آداسی تجربه می کنید که در فاصله دو کیلومتری از شهر کوش آداسی واقع شده است. جز محبوب ترین سواحل شنی است که تا به حال دیده اید. البته به آن باریکه شنی هم می گویند، علتش هم این است که مستقیما کوش آداسی را در بر گرفته است. کافه های متعدد و بسیاری هم در این حوالی هستند که بعد از یک آب تنی جانانه و یا حتی یک آفتاب گرفتن عالی، نوشیدنی خنک و گوارا می چسبد. پس در صورت نیاز می توانید به غذا هم دسترسی داشته باشید. هم چنین می توانید از همین غرفه های اطراف آفتاب گیر و چتر هم کرایه کنید که البته زودتر دست به کار شوید که در تابستان این ساحل شلوغ تر است و ممکن است به شما نرسد؛ پس آماده باشید.

ساحل کادینلار در تور کوش آداسی

اما بعد از یک روز کاملا مهیج و به یاد ماندنی باید جایی باشد تا بتوان در آنجا استراحت کرد و نفسی تازه کرد. حمامی کرد و یا حتی یک چای یا قهوه ای در خلوت و تنهایی نوشید، به شما هتل سورملی افس را پیشنهاد می کنیم که واقعا بی نظیر است و کم نمی گذارد.

هتل سورملی افس در کوش آداسی

موقعیت هتل در فاصله 85 کیلومتری فرودگاه کوش آداسی می باشد. این هتل بسیار زیبا دارای امکانات کاملی هم می باشد، از جمله امکانات اتاقش تلویزیون، ماهواره، تلفن، بالکن، اینترنت، گاو صندوق، مینی بار، حمام، سشوار(پس نگران به هم ریختگی موهایتان هم نباشید)، سرویس اتاق 24 ساعته در خدمت شماست و در نهایت سیستم تهویه مناسب که همه این ها با هم اقامتی ایده آل را برایتان می سازند.

از امکانات هتل هم می توانیم به استخر سرباز و پوشیده و حتی استخر کودک آن اشاره کنیم، حتی در آن جا می توانید خستگی تان را به دست ماساژهای حرفه ای های آنجا بسپارید، سونا و جکوزی هم بعد از یک روز خسته کننده حسابی می چسبد، اگر اهل ورزش هستید، سالن بدنسازی و سالن بازی هم موجود است. از جمله بازی هایی مثل تنیس، ورزش های آبی را هم می توانید تجربه کنید. خشکشویی، صرافی، سالن کنفرانس، اینترنت، خدمات پرینت و فکس، پذیرش 24 ساعته، محل بازی و نگهداری کودک، ترانسفر فرودگاهی و پارکنیگ هم از دیگر امکانات این هتل هستند.

با این همه برایتان سفری خوش و عالی را آرزو می کنیم و امیدواریم با خاطراتی خوش و به یاد ماندنی برگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *