مرد جذاب ترکیه را بشناسید!

مرد جذاب ترکیه را بشناسید!

برای آن دسته از دوستداران ترکیه می گوییم که شاید این روزها با تبلیغاتی که از تلویزیون و یا اینترنت دریافت می کنند، به دنبال اخبار جدیدی از افراد معروف آن کشور هستند و می خواهند از زندگی آن ها بدانند. یکی از همین افراد معروف كنعان امیرزعلی اوغلو می باشد و یكی از مشهورترین و پرطرفدارترین بازیگران سینما و تلویزیون تركیه است؛ مطمئنا بسیاری از شما او را می شناسید. شاید بتوان او را بزرگ ترین سوپراستار حال حاضر سینمای تركیه لقب داد.

از خصوصیات ظاهری این بازیگر می توان از قد بلند و متناسب 190 سانتی متری او گفت که با بازی در چند سریال و فیلم پرطرفدار به یكی از پرطرفدارترین بازیگران تركیه تبدیل شده است و در طی بازی هایی که داشت توانست شهرت و محبوبیتی فراتر از تصور خودش به دست آورد. او پیش از بازیگری مدل لباس بود كه توانست به عنوان بهترین مدل تركیه در مسابقات جهانی بهترین مدل های لباس شركت كند. حتی او موفق شد عنوان بهترین مدل دنیا را از آن خود كند. در ادامه به چند نکته از حرف های او پرداخته ایم که از خودش و محل زندگی اش گفته است.

مرد جذاب ترکیه را بشناسید!

به گفته خودش : “جایی كه بزرگ شدم”

این بازیگر توانا در روستای اوچن در استان آنكارا بزرگ شده است. طبق اطلاعاتی که خودش داده است، آنجا 30 خانواده زندگی می كردند. تا 12 سال آنجا زندگی می کرده است و روستای آن ها با روستاهای اطرافشان تفاوت هایی داشته است. به گفته خودش مادرش در رشته مکانیک تحصیل کرده بود و حتی بیشتر جوانان روستا هم تحصیلات دانشگاهی داشتند. در فامیل امیرزعلی اوغلو افراد تحصیلكرده زیادی وجود دارد. او از زبان پدرش گفته است که حتی اگر می خواهد كشاورزی کند، باید كشاورزی باشد که از دانشگاه فارغ التحصیل شده باشد.

در جایی اعلام داشته است که نقش هایی كه بازی کرده است، همه را با عشق كار كرده است…

او اظهار داشته است که : “نقش های من در قلبم شكل گرفت. این نقش كاملا با سایر سریال های تركی معمول فرق داشت. آنقدر همه در این كار از خود مایه گذاشتند كه بعید می دانم حتی اگر تمام اعضای گروه دوباره دورهم جمع شوند، بتوانیم همان كیفیت را حفظ كنیم.”

با اوصافی که از این بازیگر جذاب داشتیم، شاید تا به حال علاقه مند شده باشید که از کشور ترکیه دیدن کنید، و حتی از نزدیک این بازیگر توانا را ببینید؛ پس خاطره ای فراموش نشدنی با تور ترکیه را آغاز کنید، سفری متفاوت و جدید با اتفاق ها و پیشامدهایی غیر قابل منتظره، که همه ما دوستدار چنین پیامدهایی خوب در زندگی مان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *