مراکز خرید ارمنستان

در سفری که با تور ارمنستان به این کشور خواهید داشت، بسیاری از جاذبه های تاریخی و زیبای این کشور را مشاهده خواهید کرد، و این که در هر شهری شاهد یک نمونه شاهکار طبیعی خواهید بود. اما بسیاری از گردشگران نیز به خرید در هر سفری را دارند. با سفر با تور ارمنستان می توانید به مراکز خرید ارمنستان هم سری بزنید، مراکز خریدی که در هر کدام از شهرهای آن می باشد و توجه هر گردشگر و توریست علاقمند را به خود جلب می کند. 

در زیر نمونه ای از چند مراکز خرید در شهرهای ارمنستان را برای شما آورده ایم :

مرکز خرید ایروان، از مراکز خرید ارمنستان

مرکز خرید ایروان مال ارمنستان

مرکز خرید ایروان مال در 20 فوریه 2014 با حضور رئیس جمهور ارمنستان در خیابان آرشاکونیاتس ایروان گشایش یافت. پروژه ساخت این مجموعه در سال 2010 در زمینی به مساحت 59 هزار متر مربع آغاز شد و در نهایت 120 مغازه در آن ساخته شد. اوین هایپر مارکت ارمنستان در این پاساژ سه طبقه قرار دارد. مسافران تور ارمنستان می توانند انواع پوشاک، کیف و کفش، عطر و ادکن، لوازم آرایشی و … را از این مرکز، خرید کنند.

شوکا

بازار شوکا ارمنستان

بازار شوکا ارمنستان مکانی بسیار مناسب برای تهیه میوه‌جات، سبزیجات، شیرینی‌جات و آجیل می باشد. شیرینی‌ های ارمنستان بسیار لذیذ و خوشمزه و دارای انواع باقلوا می باشد. در بازار شوکا ارمنستان بسیاری از مردم خریدهای روزانه خود را از این بازار تهیه می کنند .

مورگان

مرکز خرید مورگان ارمنستان

مرکز خرید مورگان ارمنستان فروشگاهی مناسب برای خرید پوشاک مخصوص بانوان می باشد. زیرا بهترین پوشاک برای خانم های مشکل پسند وجود دارد که می توانند بازدید و خریداری نمایند. مرکز خرید مورگان ارمنستان با انواع متنوع پوشاک زنانه از معروفترین فروشگاههای دنیا می باشد و از مرکز خرید مورگان ارمنستان در سراسر جهان تقریبا ۶۵۰ شعبه  وجود دارد که اکثر آنها با بازدید زیاد مردم مواجه هستند . پوشاک مرکز خرید مورگان ارمنستان ویژه سنین ۱۸ تا ۳۵ سال می باشد و برای هر نوع سلیقه ای تنوع کالا وجود دارد. مرکز خرید مورگان ارمنستان اجناس و پوشاک خود را با نرخ مناسب ارائه می کند که موجب شده است از فروشگاه های پر بازدید شود.

تاشیر

مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان

یکی از مهم ترین مراکز خرید ارمنستان مرکز خرید تاشیر ایروان ارمنستان است که در این مرکز خرید فروشگاه هایی با اجناس و کالاهای مارک و برند های معروف وجود دارد. در طبقه هم کف مرکز خرید تاشیر ارمنستان بازار طلا فروش ها و در طبقات دیگر لباس و پوشاک که بیشتر قیمت ها به علت مارک بودن بالا هستند. مرکز خرید تاشیر ارمنستان از بهترین مراکز خرید ایروان ارمنستان محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *