تور تایلند یک جای بسیار لوکس برایتان در نظر گرفته که تا عمر دارید دوست دارید آنجا بمانید!

تور تایلند در طی سفری که می خواهید باهاش همراه شوید، یک هتل آپارتمان ولی کاملا لوکس و مدرن و درست مثل خانه خودتان در نظر گرفته است. با خواندن ادامه می توانید از این هتل آپارتمان و اسمش و امکاناتش بیشتر بدانید.

یک محل اقامت لوکس در تایلند

Luxury Condo in Prime Shopping Area, Mass Transit

البته این مکانی که از آن برای شما می گوییم تقریبا از طرف یکی از مسافرانی می باشد که سفری به تایلند داشته و به شهر بانکوک رفته و مدتی در این هتل آپارتمان اقامت داشته است. اینطور می گوید که در طی جستجوهایی که داشته به این مطلب بر می خورد که : یک آپارتمان بسیار زیبا و شگفت انگیز که برای شمایی که می خواهید تعطیلاتتان را بگذرانید موجود است. موقعیت این آپارتمان در بانکوک می باشد و فاصله اش تا خیابان به اندازه یک پرشی که می کنید است. این آپارتمان در ساختمانی به نام گرند است و اولین ساختمانی است که در یک خیابان بزرگ قرار گرفته و کاملا ساکت و خوب است. حمل و نقل و رفت و آمد هم خیلی راحت است؛ با BTS که به آن ها قطار هوایی یا skytrain می گویند که نزدیک آپارتمان است و ایستگاه Rajadamri است. این نزدیکی ها فروشگاه های مشهور بانکوک هستند، تا مرکز خرید جهان مرکزی به اندازه یک پیاده روی است. شب گذراندن در سیلوم و یا خرید های شبانه تنها به اندازه این است که یک ایستگاه پیاده بروید تا به مرکز خرید برسید. علاوه بر این شما می توانید سیام پاراگون، میدان سیام و سیام دیسکاوری را ببینید که آن ها هم به اندازه یک ایستگاه فاصله دارند.

تور تایلند و یک اقامت عالی

فضای داخلی مدرن و دنجی دارد، هیچ هزینه ای نشده جز این که شما با بهترین محصولات روبرو هستید و یک اقامت راحت و به یاد ماندنی خواهید داشت. این محل اقامت درست بالای یک استخر است و نسیم دل انگیزی از طرف آن حس می کنید. علاوه بر اینکه از خود محل سکونت لذت می برید از یکسری امکاناتی که در کنار اینها ارائه شده هم لذت ببرید مثل یک استخر بزرگ، باشگاه، سونای خانم ها و آقایان، و امینتی قابل اعتماد.

1.یک تخت، حمام، و یک بالکن

2.تهویه مطبوع، در اتاق خواب و اتاق نشیمن

3.طبقه هفتم

4.وای فای : نامحدود، 10MB

5.سیستم هایی برای سرگرم کردن شما (دی وی دی، استریو، صدای سراند)

6.استخر بزرگ

7.باشگاه

8.سونا

9.خدمتکار، شارژ رایگان یک بار در هفته

10.پارکینگ

11.توستر، قهوه ساز، سشوار، کتری الکترونیکی و …

12.نام ساختمان : آپارتمان های گرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *