مجمع الجزایر سیشل

سیشل یکی از زیباترین جزایر دنیا می باشد. جزیه ای فوق العاده با شنی نرم و سفید و آبی زلال با پوشش گیاهی گرمسیری که بسیاری از گردشگران و توریست ها را به خود جذب کرد است. این مجمع الجزایر به دلیل زیبایی بی حد و حصرش امروزه به یکی از مناطق توریستی و گردشگری تبدیل شده است.

سیشل در واقع یک مجمع الجزایر و کشوری در اقیانوس هند می باشد. کشوری مملو از جزایر کوچه و بزرگ که تعداد آنها به 115 جزیره می رسد. پایتخت کشور سیشل ، ویکتوریا می باشد که در فاصله 1500 کیلومتری از شرق آفریقا قرار دارد. سیشل در واقع یک کشور مستقل آفریقایی با کمترین جمعیت می باشد. در همسایگی این مجمع الجزایر کشور های دیگری مانند کومور ، ماداگاسکار ، رئونیون و موریس واقع شده است.

مناطق گردشگری سیشل

سیشل زیباترین جزایر دنیا را دارا می باشد.این کشور علاوه بر جزایر زیبا و دلنشین دارای جاذبه های دیگری مانند پارک والی دیماری می باشد. پارکی بزرگ و شگفت انگیز که در فهرست یونسکو ثبت شده است. پارک والی از جمله اماکنی است که میتوان در آن انواع درختان گرمسیری مانند نارگیل و کاکائو وحشی یافت می شود. علاوه بر این جانوران بومی فراوانی در این پارک زیست می کنند.

در دریای زیبا و زلال سیشل تفریحات زیادی برگزار می شود. از جمله این تفریحات می توان به غواصی ، شنا ، جت اسکی ، قایق سواری ، سفر به اعماق دریا و ماهی گیری اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *