ماساژ تایلندی چیست؟

تایلندی ها این دفعه در تور تایلند برایتان ماساژ تایلندی تدارک دیدند.

تایلندی ها در سفری که با تور تایلند به این کشور دارید، علاوه بر تفریحاتی که دارید، ماساژ تایلندی هم را به لیست سرگرمی هایتان اضافه کرده است که بسیار لذت بخش است.

ماساژ تایلندی چیست؟ماساژهای تایلندی عبارتند از:

تای ماساژ(ماساژ تایلندی) / فوت ماساژ(ماساژ پا) / اویل ماساژ (ماساژ با روغن) / فیس ماساژ یا ماساژ صورت / فیش ماساژ(ماساژ با ماهی) / و بادی ماساژ(ماساژ با بدن).

در تایلند یکی از چیزهایی که نظر هرکسی را به خودش جلب می کند، مراکز ماساژاست که به تعداد خیلی زیاد به چشم میخورند. در تمامی شهرها هم وجود دارد. چه در بانکوک چه در پاتایا یا در پوکت. در بانکوک و در خیابان راچادا در اطراف هتل های راچادا سیتی امرالد و سوییس کنکورد می باشند که بهترین آن ها را باید مرکزی دانست که در فرعی بعد از آن، هتل راچادا سیتی هست و دیوارش نقاشی بزرگی از ماساژ داره قرار داره.در پاتایا و پوکت مراکز ماساژ زیادی وجود دارد که با راه رفتن در خیابان ها آن ها را به راحتی می توان پیدا کرد.اما بهترین مراکز ماساژ در پاتایا در خیابان سوم یا چهارم پاتایا قرار گرفته است.

وقتی شما برای ماساژ به ۳مرکز خاصی که در بالا گفتم می روید، هنگام ماساژ نور اتاق را کم می کنند تا بیشترین لذت را از ماساژ ببرید. تای ماساژ به این شرح است که قبل از اینکه وارد اتاق ماساژ شوید، ماساژورتان(که اغلب خانمی با سن بالای ۴۰ ساله است) پاها را در لگنی از آب و گل های معطر می شوید. بعد به اتاقی راهنمایی می شوید که در آن یک دست لباس راحتی شامل پیراهن و شلوار هست بعد از تن کردن آن ها ماساژور می آید و نور اتاق رو کم می کند و شروع می کند. ماساژ از کف پاها شروع می شود به رو و بعد پشت ران ها میرسد، بعد کمر گردن و سر و در نهایت حرکات کششی انجام می شوند. این کارها یک ساعتی طول میکشند و خستگی را از آدم می گیرند. قیمت ماساژ تایلندی در بانکوک ۳۵۰بته است. در پاتایا و پوکت ۲۰۰بته و البته در مراکزی که نام بردیم تا ۴۰۰ بته هم می رسد.( هر بت ۴۱ تومانه)

فوت ماساژ:ماساژی که در طول یک ساعت ماساژور فقط پاها را تا زیر زانو ماساژ می دهد و حتی تک تک انگشتان پا را هم شامل می شود ودر آخر هم در عرض ۳ یا ۴ دقیقه پشتتان رو ماساژ می دهند.قیمت این ماساژ با قیمت تای ماساژ یکی است.

اویل ماساژ:ماساژی که بدن شما را با روغن های مخصوص چرب می کنند و دستشان را روی بدن لغزنده شما با قدرت سر می دهند.

فیس ماساژ هم در برخی مراکز انجام می شود و ماساژ صورت و سر انجام می گیرند.

اما در تایلند ماساژهای دیگری هم وجود دارند. مثلا تای ماساژ همراه با “کارپو”. کارپو همانند بغچه می ماند که شبیه حبه سیر پوشیده شده و درونش را از گیاهانی خوش عطر و احتمالا دارویی پر کرده اند. بعد از حدود ۵۰ دقیقه تای ماساژ نوبت به کارپو می رسد و آن را چند بار داغ می کنند و به پشت آدم می زنند. گرمای کارپو حالت عجیبی را در آدم به وجود می آورد و لذت بخش است. قیمت تای ماساژ با کارپو در بانکوک ۵۵۰ بت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.