فول مون پارتی کوپنگان

فول مون پارتی کوپنگان

فول مون پارتی یک مهمانی شبانه است که در پایان هر ماه و موقعی ای که  ماه کامل میشود در تایلند برگزار میشود. این مهمانی مورد توجه گردشگران می باشد و هر ساله هزاران گردشگر برای شرکت در این جشن به تایلند می روند. این مهمانی هرماهه در شبی که ماه کامل میشود برگزار می شود پس نگران از دست دادن آن نباشید.

نزدیکترین جشن پایان ماه

اگر دوست دارید هر چه زود تر در این جشن شرکت کنید باید به شما بگم که اولین و نزدیکترین تاریخ این جشن 24 تیر ماه هستش و به تعطیلات هر ساله خرداد ماه هم نزدیک هست با توجه به اینکه امسال خرداد ماه در ماه رمضان واقع شده است.

فول مون پارتی ها تابستان 1401

اگر از تعطیلات تابستان بهرمند هستید و قصد سفر و گردشگری  را دارید بهتر است که طوری برنامه ریزی سفر خور را انجام دهید تا در تاریخ 24 تیرماه و یا 21 مرداد و درنهایت 19 شهریور در کوفنگان باشید زیرا فقط در این سه روز فول مون پارتی برگزار میشود و توصیه میشود که هرگز این جشن را از دست ندهید

فول مون پارتی در کریسمس

تعطیلات کریسمس بهانه خوبی برای گذراندن تعطیلات می باشد. اگر شما قصد گذراندن تعطیلات به بهترین نحو را دارید بهتر است 08دسامبر را برای شرکت در این جشن را انتخاب کنید.

این مهمانی در پایان هر ماه زمانی که ماه کامل است برگزار می شود. اگر شما علاقه به شرکت در این جشن را دارید میتوانید در یکی از این تاریخ هایی که گفته شد به تایلند سفر کرده و از این مهمانی بزرگ لذت ببرید. روزهای برگزاری فول مون پارتی عبارتند از:

24 تیر

15JUL

21 مرداد

12AUG

19 شهریور

10SEP

19 مهر

11OCT

17 آبان

08NOV

17 آذر

08DEC

 

مکان برگزاری فول مون

فول مون پارتی در جزیره کوپنگان برگزار می شود. این جزیره حدود نیم ساعت با سامویی فاصله دارد. این جزیره از جزایر سامویی محسوب می شود. سامویی از بزرگ ترین جزایر تایلند می باشد که توسط  تعدادی جزیره کوچک احاطه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *