فواره‌ های تصویری توکیو

در شهر ترکیه فواره هایی ساخته شده است که به نام فواره های تصویری ترکیه نیز شهرت دارد، که با پرجکت کردن تصاوبر آن ها را به نمایش می آورند. طوری این فواره ها را تمیز کرده  اند که قابلیت نمایش تصاویر روی آن را دارید این فواره ها را با نام فواره های اودیابا می شناسند که در این شهر بسیار شهرت پیدا کرده است.

تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، مربوط به فواره های ترکیه می باشد. برای مشاهده آن ها می توانید به ادامه بروید. 

فواره‌ های تصویری توکیو

1. تصویر اول

هم چنین در سراسر دنیا فواره هایی وجود دارد که نمونه ای از این فواره ها، فواره گنبدی شکل در بخش جنوبی محوطه کالج فلوریدا می باشد که طراح و معمار آن فرانک لوید رایت است.

یکی دیگر از این فواره ها، فواره آبی در مسیر یکی از چشمه های آبی در ونکور کانادا می باشد، که محلی بسیار زیبا و شناخته شده برای بسیاری از افراد پر مشغله تا بعد از ساعات کار بتوانند دقایقی را آسوده باشند.

فواره‌ های تصویری توکیو

2. تصویر دوم

هتل بالگویی در لاسوگاس، که به خانه نمایش زیبا و رقص فواره ها مشهور است. با آمیزش بسیار رویایی موزیک، آب و نور، نمایش فواره ها بسیار دیدنی می شود.

فواره‌ های تصویری توکیو

3. تصویر سوم

کسانی در محوطه هتل “کشیر پلس “در لاس وگاس لحاظاتی تامل کنند،شیفته فضای مملو از آب و فواره آن می شوند که  حال و هوایی عارفانه و عاشقانه را رقم زده است.

فواره” تری” در رم به احتمال زیاد معروفترین فواره آبی در سراسر ایتالیا است و قطعا یکی ازنقاط توریستی است که هر سال بسیاری برای دیدن این اثر هنری زیبا به این مکان زیبا می آیند.

فواره‌ های تصویری توکیو

تصویر چهارم

هتل ” دو ویل ” تنها محل اقامت شهردار پاریس و همکاران او نیست، بلکه محل قرار گرفتن یکی از فواره های  بسیار زیبا و رویایی فرانسه است. این فواره های زیبا در شب در نور می درخشند.

این فواره زیبا واقع در خیابان دو لا کونکورد در پاریس است که در کنار هتل کریلون قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *