سوغاتی های ارمنستان را فراموش نکنید!

سوغاتی های ارمنستان را فراموش نکنید!

عزیزانی که با تور ارمنستان سفری به کشور زیبایی ها و جاذبه ها دارند، سری به بازارهای شهر ایروان و مراکز خرید آن می زنند. در صورتی که علاقمند به صنایع دستی، یادگاری های ارمنستان، و نیز غذاهای آن هستید، این فرصت را از دست ندهید. فرصتی جادویی برای کسب تجربه ای به یاد ماندنی در کشوری تقریبا تاریخی که هر فردی مطمئنا علاقمند به تجربه آن خواهد بود.

سوغاتی های ارمنستان را فراموش نکنید!

اجازه دهید اولین تجربه تان در فروشگاه ایروان سیتی کمیتاز باشد و از این طریق سوغاتی نیز می توانید تهیه کنید. البته ناگفته نماند در صورتی که به دنبال محصولات جدید هستید، یا اینکه روی چیزی فکر می کنید که شاید به عنوان سوغاتی مناسب باشد، وقتتان را صرف نکنید، زیرا اولین پیشنهاد ما به شما شکلات و قهوه است، چنین سوغاتی هایی هم طرفداران بسیاری دارند. پس در فروشگاه ایروان سیتی کمیتاز که بیشتر هم به خانم ها سفارش می کنیم، از فروشگاه شکلات و قهوه دیدن کنند و به دلیل اینکه فروشگاه بزرگی می باشد، زمان زیادی می برد تا از همه جای آن دیدن کرد. به گفته و نظرات گردشگرانی که از آن خرید کرده اند، فروشگاهی به شکل و شمایل هاپیر استار در ایران می باشد. با رفتن به طبقه اول بخش سوپر را مشاهده می کنید و لباس و غیره که از جمله در این طبقه موجود هستند. فراموش نکنید که با بهترین قمیت می توانید آنقدر قهو تهیه کنید که فکرش را نمی کردید.

از فروشگاه که خارج می شوید، هنوز هم فکر می کنید چیزی را کم دارید! درست است. پس این بار به سراغ دستفروش های کنار خیابان بروید. جالب است اما از دمپایی های چینی گرفته تا جواهرات دست ساز و سرامیک های تزیینی هم به فروش می رسند. حتی فروشگاه های لوکس صنایع دستی هم به چشم می خورد، پس از ذهن آن ها را نگذرانید و نگاهی هم به چنین فروشگاه هایی بیاندازید؛ اما حواستان به قوانین ارمنستان و اینکه باید برگه ای بابت تایید خرید اجناس قدیمی قیمتی آن داشته باشید، زیرا در هنگام خروج از این کشور ممکن است در صورت عدم داشتن چنین چیزی، دچار دردسر و مشکل شوید. باید اضافه کرد که خرید زنگ های چوبی زیبایی که دست ساز هستند را فراموش نکنید؛ به شکلی هستند که لباس های سنتی مردمان کشورشان به تصویر کشیده شده است. بهترین هنرهای دستی که تا به حال ندیده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.