جاذبه های توریستی کوش آداسی

همه می دانیم که کوش آداسی یکی از شهرهای بسیار زیبای ترکیه می باشد و از محبوب ترین بندرهای کشتیرانی مدیترانه ترکیه می باشد، و نیز این شهر بندری دارای زیبایی های بسیار زیادی می باشد و حتی در این زیبایی ها می توانید سهیم شوید و تعطیلاتتان را لذت بخش کنید. به شما تور کوش آداسی را پیشنهاد می کنیم و می خواهیم که از جاذبه های گردشگری کوش آداسی نیز بازدید کنید.

چقدر به تاریخ علاقمندید؟ از دیدنی های تاریخی و یا جاذبه های تاریخی کوش آداسی جایی را می شناسید؟ درباره دیدیما تا به حال شنیده اید؟ از جمله جاذبه های توریستی کوش آداسی که با قدم گذاشتن در آن سفری به یاد ماندنی از تاریخ را خواهید داشت.

جاذبه های توریستی کوش آداسی

با قدمی که در این قسمت از تاریخ می گذارید، در واقع قدم به مرکز مذهبی هلنیسیک می گذارید، محلی که در آن زمان به عنوان محل زندگی پیشگوی دیدیما شناخته می شده است و دومین معبد بزرگ دنیای باستانی است. معبد آپولو هم با ستون هایی که دارد، ستون های برج مانندش، هنوز محبوبیت و معروفیتش را دارد. تعداد ستون های این معبد به 122 عدد می رسید. در واقع یکی از مثال های معابد یونانی در کشور ترکیه به حساب می آید.

این طور گفته شده است که پیشگوی دیدیما در دنیای باستان دارای اهمیت بالایی بوده است و حتی دارای مقامی بوده است که که آن را در رده دوم قرار داده است، آنقدر ارج و قرب داشته است که پس از پیشگوی دلفی قرار گرفته است. او به دلیل اینکه مسیحی شد و نیز تحت حکومت کنستانتین بزرگ بود، باعث شد از ارج و قرب و مقامش کاهش یافته و حتی تاثیر و اهمیت گفته هایش دیگر رو به افول سوق پیدا کرد.

با بازدید از این مکان بسیار زیبا و تاریخی، نه تنها سفری به اعماق تاریخ دارید، و جاذبه های باستانی را به معنای واقعی لمس می کنید، حتی جاذبه های دیگری از تور کوش آداسی را هم می توانید در همین سایت مشاهده کنید و این شهر ساحلی و بندری زیبا را از نزدیک ببینید و لذت ببرید.

با تور کوش آداسی محبوب ترین مکان ها را در این شهر ببینید!

تور یک روزه کوش آداسی

سفر به تاریخ در کوش آداسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.