سفر با تور ترکیه، تجربه ای جدید با کشتی

سفر با تور ترکیه، تجربه ای جدید با کشتی

بهترین آفر تور ترکیه چه پروازی است؟ آیا برای تور ترکیه، قیمت مناسبی وجود دارد؟ هم چنین دارای قیمت مناسبی نیز باشد. این کامنت را در جایی خواندم و برایم سوال شد که واقعا تور ترکیه با قیمتی مناسب و سرویس دهی خوب کدام می باشد؟ چه آژانس هواپیمایی و یا آژانس های مسافرتی آن را چنین توری را ارائه می دهند؟ اما بهتر است بدانید که علاوه بر مناسب بودن قمیت نیز تفریحات تور هم بسیار مهم است. اینکه مثلا با توری که سفر می کنم، چه امکانات تفریحی در انتظار خوش آمدگویی به من می باشد! سفر با تور ترکیه، تجربه ای جدید با کشتی

یکی از همین تفریحات که خود به عنوان توری جدا محسوب می شود، سفر با تور کشتی آنتالیا می باشد. در سفر به ترکیه و بازدید از شهر آنتالیا، آفری به شما می شود که مطمئنیم از آن سر باز نمی زنید و برای یک بار در زندگی تان هم شده آن را امتحان می کنید. پیشنهادی استثنایی به این شرح که در یک روز تابستانی یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که سوار کشتی تفریحی شده و در آب های فیروزه ای رنگ دریای مدیترانه روزی زیبا و دل انگیز را سپری کنید.

در چنین توری ابتدا به بندر لیمان رفته و سوار کشتی اختصاصی می شوید، و سفر درئیمان را آغاز می کنید؛ کشتی تفریحی دارای رستوران طبقه دوم کافی شاپ و طبقه سوم فضای باز برای استراحت و آفتاب گرفتن مسافران می باشد. در طول سفر روی دریا شما از دیدن مناظر طبیعی منطقه، سواحل زیبای مدیترانه و پلاژها حیرت خواهید کرد. در مسیری که طی می کنید،  آبشار دودن از آن جمله مناطق زیبایی است که 20 متر ارتفاع دارد که آن ها را از نزدیک مشاهده خواهید کرد و شما می توانید از این آبشار کم نظیر عکس های بسیار جالبی بگیرید.

بعد از آن سیچان آداسی جزیره موش را خواهید دید که در زمان های قدیم محل نگهداری آذوقه دزدان دریایی بوده است؛ همچنین در طول سفر از شنا کردن در دریا لذت خواهید برد و با صرف ناهاری لذیذ که در رستوران کشتی برای شما تدارک دیده شده است، خستگی خود را از تن به در خواهید کرد. در ضمن سفرتان همراه با شادی، سرگرمی و موسیقی خواهد بود و شما روزی فراموش نشدنی را در خاطراتتان ثبت خواهید کرد.

و اما برای سفر با کشتی فراموش نکنید که با خودتان کرم ضد آفتاب، وسایل شنا و حوله، کفش و لباس مناسب، کلاه آفتابی، و نیز دوربین فیلمبرداری و عکاسی را به همراه ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *