سفر-به-اوراسیا-ـ-استانبول

سفری به شهری ساحلی و زیبا، استانبول

از استانبول بسیار شنیده اید؛ شهر ساحلی با آفتابی داغ اما دوست داشتنی و محلی مناسب برای آفتاب گرفتن، یا تفریحات آبی که بسیار خاطره انگیز هستند.  توری به یاد ماندنی و دوست داشتنی که از علاقه شما به این شهر نمی کاهد. تور استانبول علاوه بر این که شامل تفریحات و سرگرمی های آبی می باشد، نیز نکات مثبت دیگری را از نظر بازدیدکنندگان شامل می شود. اما ما آفر تورهای استانبول را برای شما داریم، که به صورت زیر لیست کرده ایم :سفری به شهری ساحلی و زیبا، استانبول

به شما آفر تور استانبول با قیمتی بسیار مناسب را پیشنهاد می کنیم، که در عین معقول بودن قیمتش دارای خدماتی ویژه و بسیار خوب می باشد. حتی آژانس مسافرتی پارادیس سیر پارسیان را به شما معرفی می کنیم که مجری برگزاری تور استانبول با پرواز کرندون و یا پروازهای دیگر می باشد. طبیعتا هر آژانسی که توری را ارائه می دهد نیز در کنار آن خدماتی را عرضه می کند که در جهت رفاه حال مسافران می باشد. اما می رسیم به خدمات آن که ممکن است شامل هتلی 5 ستاره باشد، شامل تفریحاتی آب، بازدید از مکان های باستانی و تاریخی، و نیز بسیاری از موارد دیگر که آژانس ما آن را به شما ارائه می دهد.

به طور مثال بعضی از آژانس ها با ارائه خدماتشان قیمتی تا حدود 850000 تومان یا حتی 950000 تومان که باید هزینه فرزندانمان را در نظر بگیریم، به شما امکان ثبت نام در تورهایشان را می دهند. نگران مترجم نباشید زیرا در طول سفر با تور استانبول دارای یک لیدر فارسی زبان هستید که شما را در بسیاری از مناطق و مسائل راهنمایی خواهد کرد. ترانسفر فرودگاهی یکی از امکانات تور می باشد و نیز بیمه های مسافرتی که با به همراه داشتن آن ها نگران چیزی نباید باشید. اما نکاتی را نیز در نظر داشته باشید :

1. زمان گذرنام تان باید حداقل 7 ماه باشد.

2. کلیه پرواز ها چارتر و کلیه هتل های گارانتی هستند که غیر قابل برگشت هستند.

3. نرخ کودک که اشاره کردیم، کودک زیر دو سال باید زیر 150000 تومان باشد.

4. در صورتی که هتل جایی برای شما نداشت، به جای آن هتل مجلل دیگری مشابه آن رزرو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.