با ما در سفر با تور آنتالیا لذت ببرید!

ساحل کنیالتی آنتالیا

نه تنها برای آن هایی که تور آنتالیا را تجربه کرده اند می گوییم، بلکه برای آن هایی که یک بار هم تجربه سفر به شهر جادویی و جاذبه ها را نداشته اند، می گوییم. موضوع مطرح ما ساحلی است در آنتالیا که شاید هر کسی آرزوی دیدن آن از نزدیک را داشته باشد. اما برایی شمایی هم که از دیدنی های آنتالیا نمی دانید، نیز می گوییم؛ به طور گسترده و جامعی شما و دیگران را مطلع می سازیم. ساحلی دیدنی که شاید کمتر کسی از آن شنیده باشد. ساحل کنیالتی که ساحلی بی نظیر و دیدنی در این شهر جذاب می باشد. چقدر از ساحل کنیالتی می دانید؟ تا به حال نام آن را شنیده اید؟ اگر بله، به چه صورت است و یا به زبان عامیانه تر ” چجوریه؟ ” ، شاید با شنیده ها و بازدید هایی که از سایت ها داشته اید، اندک اطلاعاتی در اختیارتان باشد، اما باز هم برای یادآوری زیبایی های آن، برای شما دوباره از ساحل کنیالتی می گوییم.

ساحل کنیالتی آنتالیا

دومین ساحل عمومی شهر جادویی، که مجموعه‌ی بزرگ کُنی‌آلتی است. کنی‌آلتی را جوری ساخته ‌اند که از پیر و جوان و بزرگ و کوچک، بتوانند در آن اوقات خوشی داشته باشند و یک لحظه هم به آن بد نگذرد. مجموعه ای مجهز که یک پارک آبی هیجان‌انگیز دارد پر از وسایل و اسباب‌بازی‌های آبی، یک استخر دلفین در آن می باشد که دلفین ‌های باهوش و زیبایی در آن به چشم می خورند که برای تماشاچیان هنرنمایی می ‌کنند، یک شهر کوچک دارد که ماکت مینیاتوری ترکیه است و می‌توان تمام دیدنی‌ های ترکیه را با اندازه‌ی ٢٥ برابر کوچک‌ تر در آن دید، پارک جنگلی و محوطه‌ی بازی در کنار ساحل صخره‌ ای و شنی‌ و رستوران ‌ها و کافه‌ های روبازش هم جان می‌دهد.

این ساحل زیبا که در سمت غرب آنتالیا واقع شده است با نام پلاژ کنیالتی در بین مردم شناخته شناخته شده است. بستر این ساحل از سنگریزه های سفت و بلندی پوشیده شده است. در کنار ساحل کنیالتی تعدادی هتل، رستوران و نواحی مسکونی دیده می شود. از بین این دو ساحل مذکور و لارا، کنیالتی فاصله بسیار کمتری تا مرکز آنتالیا دارد. فاصله این ساحل تا بندر آنتالیا در حدود سه کیلومتر است. اگر هوس خوردن کردید، نگران نباشید چون بعد از یک شنا و تفریحی لذت بخش، خوردن می چسبد. غرفه های فروش اسنک، کافه، رستوران، درختان سایه دار و بسیاری از امکانات وخدمات دیگر در اختیار گردشگران قرار گرفته است. همچنین در این ساحل، صندلی ها و چترهای مخصوص ساحلی نیز برای اجاره موجود است.

اگر در کنار کنیالتی و لارا پرچم آبی رنگ در اهتزاز باشد، این به معنای آرام بودن دریا و وجود امنیت لازم برای شناگران است. برای رفتن به ساحل از مرکز آنتالیا می توان از تراموا استفاده کرد و در ایستگاه آخر پیاده شد. فقط باید مطمئن بود که ترموایی که به سمت غرب می رود را سوار شد. کنیالتی، ساحلی بسیار تمیز و آب دریا نیز همواره آبی و درخشان است و دیدن این منظره برای بازدیدکنندگان بسیار مفرح و لذت بخش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.