ساحل کارون

ساحل کارون تایلند

همه چیزهایی که باید درباره کارون تایلند بدانید
راهنمای ساحل کارون
ساحل کارون یکی از 3 ساحل طولانی جزیره پکت می باشد که در ساحل غربی بین پاتونگ از سمت شمال و کاتا از سمت جنوب می باشد. این ساحل یکی از مهم ترین مقاصد توریستهای تور تایلند می باشد . در این ساحل تفریحات زیادی مانند غواصی موجود بوده. مرز کارون یک شهر کوچک و پر جنب و جوش است که در آن بازدید کنندگان می توانند انتخاب خوبی از غذا، خرید، و امکانات تفریحی شبانه و همچنین یک معبد بودایی زیبا داشته باشند که بازار هفتگی را میزبانی می کند. جاده کارون بیچ ایده آل برای قدم زدن در شب است و عمدتا توسط استراحتگاه های بزرگ و رستوران ها و مغازه ها (از جمله بازار کارون ) شلوغ می شود. سومین منطقه اصلی کارون در اطراف لوانگ پوه چوان، به سوی انتهای جنوبی ساحل متمرکز است که رستوران های عالی و محل شب زنده داری شلوغ تر از شهر رفت و آمد دارد.

ساحل کارون

ساحل کارون

چه کاری را در کارون در بازدید اول خود انجام دهید
اگر برای اولین بار به ساحل کارون میروید شاید در همان نگاه اول یک ساحل محدود به چشمتان بیاید . اما این ساحل فوق العاده و بسیار طولانی که دارای هتل های درجه یک می باشد . کمی دور تر از ساحل مجموعه ای از رستورانه ها موجود بوده که انواع غذا های تایلندی و اروپایی و دریایی سرو میشود. مهمهانی های شبانه ساحل کارون میتواند یک سفر به یاد ماندنی در ذهن شما ثبت کند. همچنین بازاهرهای محلی کارون از شهرت جهانی بر خوردار می باشد. اگر به دنبال آرامش آغشته با کمی هیجان و شادی را میخواهید ساحل کارون بهترین گزینه است.
بهترین هتل ها در کارون
ساحل کارون یک شهر بسیار پرطرفدار است که در ساحل غربی جزیره پوکت قرار دارد. این سومین و طولانی ترین ساحل در پوکت ، یک مقصد پر جنب و جوش با یک مرکز فعال است که برای تفریحی می توان از گزینه های متنوعی انواع غذاخوری، خرید و سرگرمی شبانه لذت ببرید.در زیر به معرفی چند هتل معروف می پردازیم
1 Movenpick Resort
2 Hilton Phuket Arcadia Resort
3 Beyond Resort Karon
4 Horizon Karon Beach Resort
5 Mandarava Resort and Spa Karon Beach

بهترین رستورانهای منطقه کارون را به عنوان لیست به شما معرفی میکنیم
رستوران EAT Bar and Grill Phuket: استراحتگاه محبوب در کارون
رستورانEAT Bar and Grill Phuket یک گزینه عالی برای لذت بردن از غذاهای غرفه غارهای غربی است. دارای منوهای متنوعی از از انواع گوشتی، انتخاب گسترده ای از نوشیدنی ها و قیمت های مناسب را خواهید یافت. همچنین سرویس عالی برای هر مهمان وجود دارد.
رستوران OrientAsia:غذاهای آسیایی طعم دهنده در ساحل کارون
OrientAsia یک رستوران شیک آسیایی واقع در طبقه دوم میدان کارون ساحل، یک مجتمع ناهار خوری عالی و مدرن است که در جاده کارون ساحل قرار دارد.
رستوران 2gether:شام محبوب در ساحل کارون
این رستوران یکی از پرطرفدارترین مکانهای ساحل کارون در ساحل غربی جزیره پوکت است. رستوران در سال 2005 به عنوان بهترین رستوران ساحلی کارون در سالهای 2012 و 2013 پاداش داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *