تور تایلند : آژانس مسافرتی ما در صفحه اصلی برای شما اطلاعاتی از پروازهای جدید برایتان قرار داده است. می توانید قیمت تور تایلند و یا تورهای مسافرتی دیگر را مشاهده کنید. بعد از آن اقدام به تهیه بلیط هواپیما کنید و سفر با تور تایلند را شروع کنید. سفری بی نظیر و خاطره ساز که قرار است در کنار ساحل کاتا بگذرانیم.

تور تایلند در ساحل کاتا قرار است برنامه ویژه ای برای شما داشته باشد. ساحل کاتا که یکی از زیباترین سواحل جزیره پوکت است زیبایی این تور را دوچندان می کند و شک نکنید که بهتان خیلی خوش می گذرد. با تصاویری که قرار دادیم و می بینید خط ساحلی ساحل کاتا ماسه ای می باشد و پر از درختانی است که بیشتر هم درختان استوایی هستند؛ در ساعاتی که گرما خیلی به شما فشار آورد فقط کافی زیر این درختان بروید تا مزه خنکی را حس کنید. نه تنها شما خیلی از گردشگران سایه درختان استوایی را برای یک استراحت کوتاه ترجیح می دهند. با دوربین که عکاسی را شروع می کنید و عکس می گیرید، متوجه می شوید که نمای جزیره کوچک کوه پو هم از خلیج فیروزه ای رنگ ساحل قابل دید است، واقعا نمای بی نظیری است. زیبایی ساحل با منظره استوایی دوبرابر شده و باعث شده این زیبایی به عالی ترین درجه خود برسد.

ساحل کاتا با تور تایلند

ساحل کاتا را اولین ساحلی می دانند که در جزیره پوکت کشف شده بود که بعدها به عنوان یک مقصد گردشگری معرفی شد و این طور بود که گردشگران زیادی به این منطقه آمده و حسابی استقبال هم کردند. از آن زمان هم به ساحل کاتا توجه زیادی شده است و به این ترتیب سهیلات اقامتی و هتل های متعددی به هر گوشه اش تاسیس شده است. تا دیر نشده یک بار دیگر تجربه فراموش نشدنی از این تور برای خود فراهم کنید که شما را پشیمان نمی کند. مخصوصا سواحل زیبا و گرمسیری تایلند که کم طرفدار نیست و مطمئنیم شما یکی از همان طرفداران سواحل تایلند هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *