ساحل لیدیز بیچ

مکان دیگری که بر زیبایی های شهر کوش آداسی افزوده است، و جذابیت های آن را دو چندان کرده است، ساحل لیدیز بیچ می باشد که در طی سفر با تور کوش آداسی شاهد چنین زیبایی بی نظیر در این منطقه خواهید شد.

این ساحل زیبا که به اندازه یک کیلومتر طول دارد، در فصل تابستان که فرا می رسد، با سیلی از گردشگران و مسافران تور کوش آداسی مواجه می شود. ساحلی که مملو از گرشگر می شود و خاطراتی زیبا و فراموش نشدنی برای آن ها می سازد.

ساحل لیدیز بیچ

ساحل لیدیز بیچ

فاصله این ساحل تا مرکز شهر کوش آداسی را می توان به اندازه حدودا 15 کیلومتر حساب کرد که با پیاده روی این مقدار فاصله 15 دقیقه زمان می برد، اما اگر با مینی بوس بخواهید این مسیر را طی کنید، به اندازه 5 دقیقه خواهد بود. همان طور که اشاره کردیم می توانید تفریحات آبی و انواع فعالیت های آبی را در این ساحل تجربه کنید و انجام دهید. جای گفتن دارد که آب این ساحل تا اواسط بعد از ظهر گرم است و آرامش بخش می باشد. و این خصیصه می تواند اوقاتی خوش و خوب را برای مسافران تور کوش آداسی به ارمغان آورد.

این ساحل نیز دارای رستوران های زیادی می باشد که غذاهای خوشمزه و بین المللی را سرو می کنند. این ساحل همان طور که قبلا گفتیم به ساحل خانم ها مشهور می باشد، دارای ویلاهای اجاره ای هم می باشد که در نزدیکی خود ساحل قرار گرفته اند.

آب این منطقه به نام آب اژه می باشد که بسیار شفاف می باشد و نشستن کنار آن و لذت بردن از این صحنه بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *