رستورانی ایرانی در ارمنستان

رستورانی ایرانی در ارمنستان

خیل بسیاری از ایرانیانی که به کشورهای اروپایی و یا خارج از ایران سفر می کنند، دلشان برای غذای ایرانی تنگ می شود. اما نگران نباشید، امروزه غذای ایرانی در همه جا یافت می شود؛ پس دلخور نباشید. از جمله ایرانیانی که با تور ارمنستان سری به آن جا می زنند. اما نه تنها باید خیالتان از بابت رستوران های ایرانی راحت باشد، نیز رستوران هایی که به شما معرفی می کنیم. مطئمن باشید که فقط یک بار از این رستوران ها غذا تهیه نمی کنید، بلکه بار دوم و یا حتی بیشتر هم رخ می دهد. رستورانی ایرانی در ارمنستان

حال در زیر لیستی از رستوران های خوب را در ارمنستان به شما عرضه می کنیم :

رستوران ایرانی آریا :

رستوران آریا مجموعه ای شامل کافی شاپ، رستوران، می باشد که می توانید صبحانه، ناهار و یا شامتان را در آنجا سرو کنید. نگران سفارشاتتان نباشید، زیرا همه غذاهای ایرانی در آن طبخ می شود؛ غذاهای سنتی و بسیار مشهور.

آدرس رستوران ایرانی آریا : ایروان ، خیابان ایساهاکیان بین خیابان تامانیان(پارک کاسکاد)و باغرامیان
تلفن
۵۶۸۰۱۳ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۹۱۴۳۳۵۳۱( ۰۰۳۷۴)

رستوران شرقی :

علاوه بر رستوران ایرانی، و نیز غذاهای ایرانی که طرفدار بسیار دارد، غذاهای شرقی هم طرفداران خاص خودش را دارد. رستوران شرقی یکی از رستوران های بسیار مجهز و پر مشتری است که در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت مشتریان می باشد. اگر به دنبال تجربه ای نو هستید، پس دست رد به غذاهای عربی و شرقی و غذاهای مخصوص ارمنی ها نزنید؛ زیرا بعدا حسرتش را خواهید خورد.

آدرس: کمیتاس ۱۶

تلفن : ۰۱۰۲۷۱۶۲۰

رستوران آرارات :

از نام رستوران پیدا می باشد که به ایام کهن بر می گردد و سنت دیرینه این کشور را بیان می دارد. در کنار غذای ارمنی که صرف می کنید، از موسیقی زنده آن هم لذت خواهید برد.

آدرس رستوران آرارات :ارمنستان ، ایروان، میدان جمهوری، ساختمان دولتی شماره ۲

تلفن:
۷۹۳۳ ۵۲ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۷۳۸۲ ۵۲ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۷۶۳۴ ۵۶ (۱۰ ۰۰۳۷۴)

رستوران مارکو پولو :

این اسم برای دوست داران مارکوپولو یادآور گردشگری ماجراجو است که با سفرهایش نیز جریاناتی را به راه انداخت. نگران این نباشید که مبادا جایی برایتان در رستوران نباشد. با فضای بازی که رستوران دارا می باشد، مهمانان زیادی در آن جا می شوند. انواع و اقسام غذاهای بین المللی مثل غذاهای اروپایی، ارمنی و انواع مختلف پیتزا و استیک ها را می توانید در این مکان صرف کنید. قیمت های این رستوران نسبتا بهتر از سایر رستوران هاست. البته به دلیل معماری و طراحی این رستوران بیشتر گردشگران به منظور دیدن و صرف غذا به اینجا می آیند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ابوویان، شماره ۳/۱

تلفن:

۱۹۲۶ ۵۶ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۵۲۵۵۵۰(۱۰ ۰۰۳۷۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.