رادیو تلویزیون ترکیه

رادیو تلویزیون ترکیه

بعد از اینکه به کوش آداسی سفر می کنید، یا تور کوش آداسی را انتخاب می کنید و حتی بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه که تصمیم دارید از آن ها بازدید کنید یا به عبارتی خاطراتی را در این سفر برای خود و یا خانواده و دوستانتان بسازید. و اما در ادامه رادیو و تلویزیون و یا رسانه های جمعی ترکیه را برای شما معرفی کرده ایم. رادیو تلویزیون ترکیه
رادیو 1
خدمات رادیو به 99 ٪ از جمعیت در کشور رسیده می شود و به برنامه های آموزشی و فرهنگی از جمله تئاتر، موسیقی و سرگرمی، همراه با اخبار و ورزش اختصاص داده شده است. این پخش با استفاده از موج 12 FM و 12GM قابل دریافت است. مرکز پخش رادیو در آنکارا می باشد و مدت زمان بارگیری در هفته 164 ساعت است. رادیو 1، برای پخش برنامه های خاص منطقه ای و در فواصل زمانی مشخص برنامه دارد. همچنین متعهد پخش برنامه های مشترک و برنامه شب است.

رادیو 2
به 97 ٪ از جمعیت ترکیه سرویس دهی می کند. برنامه های رادیو 2نیز عمدتا به فرهنگ، آموزش و پرورش، درام، موسیقی، سرگرمی، اخبار و رویدادهای ورزشی اختصاص داده شده است. دسترسی با FM3 و 3 GM، نیز مرکز پخش در استانبول و طول مدت بارگیری در هفته 126 ساعت است.

رادیو 3
به 90 ٪ از جمعیت ترکیه سرویس دهی می کند.و برنامه هایش عمدتا موسیقی های داخلی و خارجی و مردمی می باشد. از طریق 94 فرستنده FM پخش می شود. مرکز رادیو آنکارا است و مدت زمان بارگیری در هفته 168 ساعت است.

اما رادیو گردشگری ترکیه هم گوش بدهید، جالب و شنیدنی است!
پخش خدمات به آنتالیا، ازمیر، Kalkan ، کوش آداسی، مارماریس، نوشهیر و مناطق پامک کالا، و برنامه هایش موسیقی، مباحث فرهنگی و اخبار می باشد. پخش انگلیسی، آلمانی و فرانسوی، در استریو از طریق 7 فرستنده FM است. این مرکز در آنتالیا لارا و مدت زمان پخش بارگیری در هفته 61 ساعت است.

رادیوی صدای ترکیه
پخش ایستگاه در 16 زبان فراگیر به ترکی به اروپا، بخش شمال شرقی ایالات متحده، آسیا، شمال آفریقا، بالکان، آسیای مرکزی و آسیای شرق دور و مناطق دیگر است. مرکز پخش در آنکارا میتهات پاشا، و مدت زمان پخش بارگیری در هفته 346 ساعت است.

تلویزیون ترکیه
با توجه به قانون اساسی جمهوری ترکیه، پخش تمام برنامه های رادیو و تلویزیون تحت انحصار دولت هستند. با این حال، کانال های ترکیه به تدریج افزایش یافته و از تلویزیون های خصوصی و ایستگاه های رادیویی در ترکیه و خارج از کشور از طریق ماهواره پخش می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *