دیدنی های شهر پوکت

آبشار تون سای

آبشاری تون سای که در فاصله 22 کیلومتری از شهر پوکت واقع شده است . این آبشار در خیابان تیپ کاست تیری قرار دارد.آبشار کوچک با وجود آب فراوان که در فصل بارانی محلی مناسب برای تفریح می باشد. مسافران و گردشگران تور پوکت این منطقه را برای قدم زدن و پیاده روی انتخاب می کنند. همچنین این محل به دلیل زیبایی هایی که دارد بهترین سوژه برای عکاسی می باشد.

آبشار بانک پی

از آبشار تون سای تا آبشار بانک پی حدود دو ساعت پیاده روی می باشد. مسافران تور پوکت که توان پیاده روی را ندارند می توانند از ماشین های عبوری و یا تاکسی هایی که از این منطقه عبور میکنند استفاده کرده و خود را به این آبشار برسانند. اما توصیه ما به شما پیاده روی می باشد. دیدن مناظر اطراف و همچنین نفس کشیدن در هوایی متبوع و تمیز می توانند برای شما تجربه ای دلچسب را برای شما به ارمغان بیاورد.اطراف این آبشار باغی برای آموزش به دانشجویانی می باشد که میخواهند در مورد طبیعت تحقیق و مطالعه انجام دهند.مسافران و گردشگران تور پوکت که علاقه دارند در این محل اقامت شبانگاهی داشته باشند می توانند در این منطقه چادر برپا کرده و شبی دلپذیر را سپری کنند.

ساحل هاد سورین

این ساحل که با فاصله 26 کیلومتری از شهر پوکت قرار دارد ، در کنار کوه های بلند واقع شده است. این ساحل به دلیل مواج بودن دریا ، درختان بلند و همچنین وجود صخره های فراوان برای شنا کردن و آب بازی مناسب نمی باشد.

ساحل بانک تاو

ساحل بانک تاو که در فاصله 2 کیلومتری از ساحل سورین واقع شده ، برای شنا و تفریحات آبی بسیار مناسب می باشد. این ساحل به تمیز بودن آب دریا و همچنین شن های سفید معروف است.

پارک ملی سیرینات

پارکی به مساحت 90 میلیون متر مربع با ساحلی شنی که طول این ساحل 13 کیلومتر می باشد، محلی مناسب برای تفریح و سرگرمی می باشد. این پارک در سال 1981 به عنوان پارک ملی شناخته شد. مسافران و گردشگران تور پوکت این پارک را برای گذراندن اوقات و همچنین تفریح انتخاب می کنند. در این پارک ویلاهای متنوعی برای اقامت مسافران تور پوکت ساخته شده که قیمت این ویلاها 600 تا 1200 بات می باشد. علاوه بر ویلا در این پارک چادر مسافرتی به قیمت 100 تا 300 بات اجاره داده می شود. شما با اقامت در این پارک علاوه بر زیبایی های طبیعی می توانید از ساحل آن نیز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *