برج تلویزیون شانگهای

برج مروارید خاور از بزرگترین برج های آسیا می باشد .این برج با ارتفاع 768 متر دربین سالهای 1991 – 1994 ساخته شد و تا سال 2007 بزرگترین سازه چین محسوب می شد.یان برج با نور پردازی هایی که در شب دارد منظره زیبایی را در چین خلق کرده است. این برج 15 عدد رصد خانه دارد همچنین طبقه ای برای گشت و گذار و یک هتل 20 اتاقی دارد که شما میتوانید با رزرو این هتل اوقات خوشی را سپری کنید.در این برج یک غذاخوری گردان در ارتفاع 267 متری وجود د ارد که میتوانید ازخوردن  نوشیدنی و غذاهای آن لذت ببرید.دیدن شانگهای در ارتفاع 350 متری دیدنی است پس از دیدن این برج غافل نشوید.

دیزنی لند شانگهای

حتما اسم شرکت انیمیشن سازی دیزنی به گوشتان خورده باشد.دیزنی لند یک استراحتگاه در پدونگ می باشد. در تاریخ 2016 این مجموعه در معرض دید عموم قرار گرفت.در مجتمع دیزنی شامل پارک ، مراکز خرید ، هتل ، پارکینگ و وسایل حمل و نقل می باشد.دیزنی لند با مشارکت شرکت های دیزنی و شانگهای شندی ساخته شده است.این استراحتگاه شامل یک پارک اصلی دارد که شامل داستان ها و شخصیت های دیزنی به خصوص قلعه معروف دیزنی قلعه استوری بوک می باشد. در این مجموعه شما میتوانید شخصیت ها داستانی دیزنی را بصورت واقعی ببینید و از دیدن آنها شگفت زده شوید.اگر شما علاقه مند به گذراندن شبی در قلعه استوری بوک را دارید حتما از این مجموعه بازدید کنید.

شیان

شهر تاریخی شیان که پایتخت استان شاآنشی می باشد یادآور نقطه شروع جاده ابریشم می باشد.شیان دارای برج های بلندی است که جایگاه ارتش تراکوتای امپراتوری شی هوانگ بوده است. این منطقه به دلیل بافت قدیمی و مناظر بی نظیرش خواستگاه گردشگرانی است که ید طولایی در عکاسی دارند می باشد.شیان از سال 1990 به عنوان احیای پروژه اقتصادی چین معرفی شد.شیان دارای اماکن گردشگری زیادی است که از جمله آنها می توان به موزه بانپو ، موزه تاریخ ف دیوار شهر و بافت مرکزی شهر اشاره کرد که همه این آثار بیان گر تاریخ پر فراز و نشیب چین بحساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *