سامویی

از جذاب ترین نقاط تایلند می توان به سامویی اشاره کرد.سامویی که در سواحل شرقی تایلند قرار دارد پوشیده شده از جنگل های انبوه و رشته کوه های مرتفع می باشد. تور سامویی از پر طرفدارترین تورهای تایلند می باشد. در طول سال گردشگران زیادی از ایران و سایر نقاط جهان به سامویی سفر میکنند. شما می توانید با انتخاب تور سامویی به این جزیره سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن لذت ببرید.

آب و هوای سامویی

سامویی دارای آب و هوای گرم و استوایی می باشد. در سامویی تنها یک فصل باران می بارد.جزیره سامویی به دلیل قرار گیری در جنوب تایلند در بیشتر سال خشک است . این بدین معناست که بارش باران تعطیلات شما را خراب نمیکند و شما می توانید از تمام نقاط این جزیره دیدن کرده و از آن لذت ببرید. در این جزیره تابستان داغ یا زمستان برفی را تجربه نمیکنید. پس نگران گرما و سرمای شدید در این جزیره نباشید.

جاذبه های سامویی

جزیره سامویی دارای جاذبه های گردشگری زیادی است.

سواحل :  از جمله این جاذبه ها می توان به سواحل سامویی اشاره کرد. ساحل چاونگ ، لامای ، منام ، باپت ، بودای بزرگ همه سواحلی می باشند که زیبایی سامویی را دو چندان کرده است. در سامویی بخصوص در این سواحل جشن هایی برپا می شود که دیدن آن خالی از لطف نیست .

طبیعت :  سامویی دارای طبیعت زیبایی است. جنگل ، رشته کوه های کشیده شده و مرتفع ، پوشش گیاهی متنوع ، آبشار های بزرگ و دیدنی از جمله جاذبه های طبیعی سامویی می باشد.

پارک ملی دریایی : این پارک از جزایر کوچک زیادی  تشکیل شده است. در این جزیره گونه های مختلف جانوری از جمله میمون ، سمور ، عقاب دریایی و غیره زندگی می کنند. این پارک به دلیل فشار آب دارای شکل خاص و زیبایی است که چشم هر گردشگری را به خود جلب میکند.

مزرعه کوروکدیل ها ، باغ بهشت ، باغ پروانه و… نمونه های دیگری از جاذبه های گردشگری این جزیره جادویی می باشد که دیدن آنها را به شما مسافران تور سامویی توصیه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *