دیدنی های اوکراین

یکی از کشورهای زیبا در منطقه اروپای شرقی که دیدنی های زیادی را دارا می باشد و بسیار جذاب است. با بازدید از دیدنی های اوکراین می توانید تجربه ای جدید از زیبایی های این کشور را از نزدیک لمس کنید.

میدان استقلال کیف

دیدنی های اوکراین

میدان استقلال کیف

میدانی واقع در مرکز شهر خرشاتیک که از دیدنی های کشور اوکراین می باشد و  محلی برای برگزاری کنسرت های رایگان خوانندگان مشهور نیز می باشد. البته گفتنی است که این خیابان محلی برای اجرای افراد مشهور در زمینه موسیقی و کنسرت های آنان می باشد. این میدان، میدان استقلال کیف نام دارد و هم چنین در روزهای تعطیل این برنامه ها را دارا می باشد. در انتهای این خیابان و در زیر مجسمه آزادی مرکز خرید بزرگی می باشد که دارای فورشگاه های معروف و فست فودها و رستوران های آذربایجانی نیز می باشد. 

 

موزه ملی جنگ اوکراین

دیدنی های اوکراین

موزه ملی جنگ اوکراین

موزه ملی جنگ اوکراین که از موزه هایی می باشد که مربوط به جنگ جهانی دوم است و قسمت زیبایی از شهر کیف را در بر گرفته است و زیر مجسمه بزرگی به نام رودینا مات قرار دارد. در واقع یادآور روزهای سیاهی است که هیتلر این شهر را به تصرف خود درآورده بود و سرنوشت اندوهگین کارگران زیرزمینی و شهامت و شجاعت آنان و نیز جنگجویان شوروی سابق در این شهر را به نمایش گذاشته است. این جبهه به فرماندهی کل ژنرال واتوتین نیکلایفیودروویچ بوده است.

 

موزه ی پیراگووا

دیدنی های اوکراین

موزه ی پیراگووا

در زیر آسمان آبی این شهر که مسافتی به اندازه 150 هکتار می باشد، محیطی زیبا را مشاهده می کنید که مانند تابلویی نقاشی شده است که در جنگلی به نام هولوسوسکا می باشد، در حومه شهر کیف در نزدیکی روستایی به نام پیراگووا، که این موزه یکی از بزرگترین موزه ها در جهان می باشد.

شما نیز شاهد سنت ها و مراسم، معماری، آسیاب های بادی، استبل اسب ها، کندوهای عسل، بناهای تجاری و مذهبی، کلیساها و آداب و روش زندگی گذشته مردمان این سرزمین خواهید بود.

 

خیابان آندروسکی

دیدنی های اوکراین

خیابان آندروسکی

خیابان آندروسکی از قدیمی ترین خیابان های کیف به شمار می رود که از کوه های قدیمی این منطقه که از قدیم داستان های زیادی را در خود ذخیره می کنند تا کلیسای آندروسکی که به وسیله معمار برجسته فرانسوی بنام فرانچسکوبارتولومئو راسترلی ساخته شده است ادامه دارد.

خیابان آندروسکی درمیان کوه های اوزدیخالنیتسی و قلعه ریچاردشیردل (پادشاه انگلستان) می باشد که به روی چشم شما نمایشگاه ها، موزه ها و گالری های بسیار زیبا را باز می کند و شما می توانید در آنجا زیر آسمان آبی سوغاتی های زیبای اوکراینی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *