رستوران های معروف تور تایلند

تور تایلند را در بهترین رستوران هایی که تا به حال نرفته اید بگذرانید که اگر نروید خوشمزه ترین غذاها را از دست داده اید!!

غذا یکی از اولویت هایی است که در سفر مورد نظر می باشد. در سفری که با تور تایلند دارید، به رستوران هایی که به شما معرفی می کنیم، سری بزنید؛ مطمئن باشید پشیمان نمی شوید. 

در تور تایلند ، این رستوران ها را از دست ندهید!

رستوران ایرانی نور :

رستورانی ایرانی در تایلند که از معروف ترین رستوران های این کشور می باشد. حتی رستوران نور آنقدری کیفیت غذایش بالا است که توسط بسیاری از روزنامه ها و مجلات مورد تایید قرار گرفته است و بیشتر به خاطر کیفیت بالای آن است. پس نگران نباشید، انواع غذاهای ایرانی را تجربه خواهید کرد.

آدرس : 645/52 , between Soi 13-15 , Petchburi Rd., Bangkok 10400

بانکوک – پتونام – خیابان پچبوری – بین کوچه 13 و 15 – پلاک 52/645

رستوران Vientiane Kitchen :

بعد از اینکه گشتی در شهر بانکوک زدید، به رستوران Vientiane Kitchen سری بزنید. کیفیت غذا آن قدر عالی است که شما را از رستوران ناراضی بر نمی گرداند. حتی غذاهای رستوران طوری است که ادویه های آن توسط آشپزها کنترل می شوند، و در صورت اعلام گردشگر بودنتان، بگویید که به طعم های تند عادت ندارید. هم چنین موزیک محلی تایلند هم پخش می شود که محیط را برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.

آدرس : Sukhumvit Soi 36

رستوران Daily Queen :

چقدر به غذاهای دریایی علاقمند هستید؟ آیا به خوردن سبزیجات علاقه دارید و یا اینکه ترجیح می دهید گوشت بخورید؟ پس غذاهای دریایی رستوران Vientiane Kitchen را امتحان کنید؛ پشیمان نمی شوید. مزیت هایی که رستوران شامل آن ها می شود، قرار گرفتن در محیطی زیبا و بی نظیر است و نیز قمیت غذاهای آن که بسیار عالی می باشند. در واقع با دکوری تایلندی زیبایی رستوران دوبرابر شده است. هم می توانید غذا را روی زمین میل کنید و یا حتی روی میز سرو کنید؛ ترکیبی از فرهنگ ایرانی و ژاپنی دیده می شود.

آدرس : Saphan (bridge) Param Gau on Rattanathibet Road

رستوران Basil :

دکوری زیبا و جدید را ناظر خواهید بود که در هتل شرایتون ( Sheraton Grande Sukhumvit Hotel)، در رستوران آن اعمال شده است. در صورتی که روحیه تان با محیطی آرام سازگار است، پس به شما تبریک می گوییم؛ زیرا انتخاب درستی داشته اید. اما حواستان به صورتحسابتان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.