آژانس هواپیمایی پارادیس سیر پارسیان، مجری مستقیم تور ارمنستان می باشد. تور ارمنستان دارای یک مجموعه کامل می باشد که با توانایی در اجرای مناسب تورها توانسته است بسیاری از مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب کند. معمولا تور ارمنستان که به عنوان وسیله ای برای سفر علاقمندان به کشور ارمنستان می باشد، دارای هتل هایی نیز می باشد که البته مسافران و علاقمندان می توانند از بهترین هتل های ارمنستان استفاده کرده و مدت زمان اقامتشان را در این هتل ها سپری کرده و از لحظه لحظه حضورشان در ارمنستان لذت ببرند.

در تور ارمنستان از جشنواره ها دیدن کنید!

در تور ارمنستان، توصیه می شود در صورت علاقمندی به این کشور، در زمان هایی سفر کنید که از لحاظ آب و هوایی مناسب باشد و نیز زمان فستیوال ها و جشنواره های ارمنستان به آنجا بروید. در سال 2015 میلادی جشنواره های بسیاری در ارمنستان برگزار می شود. این فستیوال ها بسیار جذاب می باشند و در تور ارمنستان حتما از جشنواره ها دیدن کنید. یکی از جشنواره های دیدنی و جالب تور ارمنستان، جشنواره ماهی می باشد. جشنواره ماهی، در 11 آوریل برگزار می گردد و در شهر ابوویان می باشد که واقع در استان کوتایک می باشد. با ورود به چنین جشنواره ای از غذاهای سنتی و جدیدش که اساس آن ماهی می باشد و اکثر غذاها با ماهی طبخ می شود، لذت خواهید برد.

جشنواره دلمه هم از دیگر جشنواره های برگزار شده در ارمنستان می باشد که در تور ارمنستان شامل می باشد. این جشنواره در 16 ماه می 2015 برگزار می گردد که در مجموعه سردار آباد است. در چنین جشنواره ای که با هدف نشان دادن مورد پسند عامه بودن غذاهای ارمنی برگزار می شود. در جشنواره دلمه با طعم انواع دلمه ها آشنا می شوید. علاوه براین که از خوردن دلمه ها لذت می برید، هم چنین مراسم رقص و پایکوبی هم از جمله مراسم جشنواره است که باید مسابقات را هم به آن اضافه کرد. در انتها از بین دلمه های درست شده، دلمه ها توسط داوران تست می شوند و بهترین آن ها انتخاب می شوند.

جشنواره نان هم از دیگر جشنواره های غذا می باشد که در 13 ژوئن 2015 برگزار می گردد و در قلعه اربونی ایروان می باشد. هدف از برگزاری چنین جشنواره ای ارائه نان در ارمنستان و ارتباط آن با مناسک ارمنی می باشد.

جشنواره توت، جشنواره ای است که در 4 جولای برگزار می گردد. در گوریس در 240 کیلومتری ایروان دیده می شود. هم چنین می توانید روند تهیه ودکای توت را در آنجا مشاهده کنید، یا این که غذاهای سنتی کشور ارمنستان را می توانید در منطقه سیونیک تست کرده که در آنجا به نمایش گذاشته می شوند. در کنا غذاها نیز از دیدن صنایع دستی آن ها هم لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *