خیابان بهاریه

از دیگر دیدنی های این شهر پر جاذبه، شهر استانبول، خیابان بهاریه می باشد که معمولا در تور استانبول از این خیابان دیده می شود.

درباره خیابان بهاریه باید گفت که در منطقه کادیکوی قرار گرفته است و یکی از مهم ترین خیابان های استانبول می باشد. خیابانی در قسمت آسیایی که شاید بتوان آن را قلب منطقه آسیایی استانبول دانست.

خیابان بهاریه

نمایی از خیابان بهاریه

این خیابان علاوه بر این که بازدید کنندگان زیادی را دارا می باشد، یک مرکز خرید متعدد و پر از جذابیت هایی هم چون معماری بناهایی می باشد که با عث شده است این خیابان قدیمی پر ترددتر شود و این مساله تاثیر به سزایی روی این موضوع داشته است.

اگر گردشگران و مسافرانی از تور استانبول می باشید، و حتی در صورت مایل بودن به دیدار از این خیابان هستید، نکته جالب دیگری که درباره این خیابان وجود دارد، ارزان فروشی در این خیابان بین فروشگاه ها دیده می شود که بهترین پیشنهاد به بازدید کنندگان این تور می باشد.

خیابان بهاریه

ارزان فروشی در خیابان بهاریه

خیابان بهاریه خیابانی مخصوص پیاده روی نیز می باشد. حتی به خیابانی برای خرید هم به دلایلی که در بالا گفتیم، معروف است و شهرت دارد.

با وجود فروشگاه ها و بوتیک هایی که در این منطقه وجود دارد، محلی برای خرید حتی برای رنج نوجوان و طبقه متوسط نیز تبدیل شده است، برای اطلاعات بیشتر می توان عارض شد که این خیابان مقابل خیابان استقلال قرار گرفته است.

از جمله دیدنی های استانبول در خیابان بهاریه که می توان نام برد،  گاو نر برنزی بزرگی است که در منطقه Kadikoy قرار گرفته است و به وسیله تراموا می توانید به این منطقه رفته و از آن بازدید نمایید.

بعد از رفتن به این محل، در هنگامی که در حال عبور از این خیابان هستید، در سمت چپ خیابان می توانید از خیابان گل فروش ها و منطقه ای که هنرمندان محلی محصولات هنری و دست ساز خودشان را به ارائه گذاشته اند، مانند نقاشی، مجسمه، شیشه های رنگی، جواهرات دست ساز و سایر صنایع دستی که می توانید از آن ها خرید کنید.

دیگر جاذبه این خیابان را می توان ساختمان اپرای استانبول دانست که با ظرفیت ۵۰۰ نفر است و تاریخ ساخت آن به ۱۹۲۴بر می گردد و به تازگی بازسازی شده است. در آن می توانید از برنامه های موسیقی رقص باله و نیز سایر برنامه های متعددی که در این محل اجرا می گردد و هواداران بسیاری نیز دارد، بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *